Close

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 181

Wątek: Złote Tatry!

  1. #11

    Domyślnie

    Jeżeli ja będę jechał to mam w samochodzie 2 lub 3 wolne miejsca w zależności od ilości bagażu.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  2. #12

    Domyślnie

    Ja chętnie, tylko są dwie przeszkody:
    1. 14.X mam lekarza - jeśli można to dojechałbym 15.X
    2. Będę sam ... a są tylko dwójki i czwórki ;p


  3. #13

    Domyślnie

    Ja chętnie, tylko są dwie przeszkody:
    1. 14.X mam lekarza - jeśli można to dojechałbym 15.X
    2. Będę sam ... a są tylko dwójki i czwórki ;p

    Więc zawsze masz wybór, dołączyć do dwójki czy bezpieczniejszej czwórki
    Jeśli mam być szczery to wolałbym żebyśmy wszyscy pojawili się tego samego dnia (brak komlikacji w zakwaterowaniu, itd). Jednak większego problemy nie powinno z tym być.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Więc zawsze masz wybór, dołączyć do dwójki czy bezpieczniejszej czwórki
    Jeśli mam być szczery to wolałbym żebyśmy wszyscy pojawili się tego samego dnia (brak komlikacji w zakwaterowaniu, itd). Jednak większego problemy nie powinno z tym być.
    Wolałbym chyba do 4 zawsze więcej samotnych osób tam się da wepchnąć ;p

    Co do lekarza to mam na 16:10 znając ten szpital - niestety to nie jest prywatna klinika, a państwowy szpital to pewnie wyszedłbym ok 17-18. Myślę, że samochodem na noc bym dojechał :P Jak możesz to wpisz mnie na listę, ja spróbuję sobie przełożyć lekarza ... jak się nie uda to będziemy kombinować. Najwyżej zrezygnuję i będę czekał na kolejne plenery/spotkania/warsztaty.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Piotrze ceny jak wszędzie. Ja jednak myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie sam nocleg, ewentualnie nocleg ze śniadaniem. Nie chce mi się wierzyć, że będziemy schodzić z gór na kolację do pensjonatu. W Pradze powrót na kolację nie okazał się najlepszym rozwiązaniem. Takie jest moje zdanie.
    Dobrze mówi, kto będzie schodzić z góry mając 2+ 0/00

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Wolałbym chyba do 4 zawsze więcej samotnych osób tam się da wepchnąć ;p
    Liczysz na samotną dziewoje? to ja Wam zrobię backstage ze spotkania więc tez poproszę do czwórki hehe

  6. #16

    Domyślnie

    To ja poproszę +1
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  7. #17

    Domyślnie

    No super proszę o wstępne zapisanie na listę, mam nadzieję że nic mi nie stanie na przeszkodzie. Myślę jednak że o tym czasie w tatrach to już będzie trochę zimę czuć
    Ostatnio edytowane przez Piotr Gorus ; 14-09-2010 o 21:10
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  8. #18

    Domyślnie

    Myśle ze sniadanko jako posiłek przed drogą i po wieczornym wysiłku wskazane ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby ta opcja była indywidualna.
    Większość chce z góry wiedzieć czy ta opcja wchodzi w rachubę, bo to okres pozasezonowy i muszą ściągać kucharzy Lekka paranoja ale takie słyszę info.

    Myślę jednak że o tym czasie w tatrach to już będzie trochę zimę czuć
    I super. Grzaniec lepiej smakuje

  9. #19

    Domyślnie

    Piotrze
    Jeszcze nie byliśmy z Jolą w zakopcu taką porą więc proszę o WSTĘPNE zapisanie nas.
    Zapowiada się ciekawie ten plener.!! Mam nadzieję ,że się załapaliśmy bo ludzisków ci cała masa.
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  10. #20

    Domyślnie

    Ps. Już zacząłem walkę o atrakcje dla nas Niedźwiedzie odłożą sen na chwilę, ptaki polskie będą pozować do naszych luf a góry na przemian pokażą gołą skałę i śnieg. Sporo mnie to kosztowało ale macie to w kosztach

    Ps.2. Kolej linowa będzie dla nas jeździła o godzinę dłużej niż zwykle w trakcie całego naszego pobytu.

    Ps.3. Grzaniec galicyjski już podgrzewany.

    Ps.4. kilka góralek chciało nam popozować do aktu ale odmówiłem bo akt był już na kursie w Łodzi.

    Ps.5. Chciałem być dowcipny. Wiem, jak zwykle nie wyszło.

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •