Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie padła karta sdhc 4GB emtec

    Witam

    Podczas robienia zdjęć zepsuła się karta, 300 zdjęć szlag trafił
    w tym kilkadziesiąt bardzo dla mnie fajnych
    na jednym nawet przypadkiem złapałem spadający meteoryt
    i nagle po którymś zdjęciu zonk, karta uszkodzona, włóż inną.

    jak się w przyszłości przed takim incydentem ustrzec?

    mój aparat to D3000

  2. #2

    Domyślnie

    kupowac drogie i porzadne karty.

  3. #3

    Domyślnie

    Mogę polecić Sandisk Extreme...

  4. #4

    Domyślnie

    włóż do kompa ,strzelam że dane da się odzyskać chyba że już "naprawiałeś" formatem...

    ja polecam Lexar'a tani dobry sandisk to za dużo się zaczyna cenić i płacisz trochę za nazwę ( ale trzeba przyznać najwyższa półka )

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    sandisk to za dużo się zaczyna cenić i płacisz trochę za nazwę ( ale trzeba przyznać najwyższa półka )
    Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś Sandisk padł... Znaczy się, na pewno padają, ale baaardzo rzadko. Dlatego raczej wart jest swoich pieniędzy, nie tylko za nazwę. Natomiast np. Kingstony dość często lubią padać...

  6. #6

    Domyślnie

    ja mam dużo kart nie tylko do aparatów ,tel ,psp,do fury mp3 itp itd szczerze przyznam że nigdy karty nie zajechałem, nawet stare sd 32mb dobrze się trzyma, jedyne problemy były z podróbkami MS pro duo gdzie na karcie 4gb mieściło się 2gb a wszystko powyżej psuło kartę.

    R ma w 50% racje kupuj porządne karty ..
    Sandisk Extreme jest nie tylko Extreme szybkością ale i ceną ..ale fakt porządna karta

  7. #7

    Domyślnie

    Mam podobny problem na karcie Kingston SDHC 8gb. Czy da rade odczytać jakoś te dane? Stracę 1/3 zdjęć z wakacyjnego wyjazdu, w tym parę fajnych fotek... Niestety, ale komputer nie widzi tej karty, mimo użycia czytnika kart (SD ---> USB). Nie wygląda to najlepiej. HELLP!

  8. #8

    Domyślnie

    Spróbuj podłączyć aparat do kompa, może wtedy zobaczy.

    No i dołączam się do przedmówców: kupuj SanDisk albo Lexar i to nie te po okazyjnych cenach (podróbki). Może się okazać, że kupisz okazję o 50zł taniej a potem będziesz tego żałował, gdy stracisz bezcenne zdjęcia. Jeśli nie fotografujesz sportu, to nie musisz kupować wersji Extreme. Ja zawsze robiłem na najwolniejszych niebieskich sandiskach i aparat mi się nie zacinał. Ostatnio kupiłem CF SanDisk Ultra II 16GB za około 200zł, więc ceny nie są makabryczne a pewnie wiele osób zadowoli się kartą 8 czy 4GB.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaitsev Zobacz posta
    Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś Sandisk padł...
    Mojemu znajomemu kilka dni temu padł Sandisk 4gb ale po fakcie okazało się że kupił podróbkę w Media Expert
    Ja zawsze pracowałem na Sandisku i nie było z nimi żadnego problemu tak że polecam oryginały.

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    171

    Domyślnie

    Kurde moja kingstony już zaliczały kąpiele w pralce i nic im nie jest, działają bez żadnego problemu
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •