Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    chriss
    Gość

    Domyślnie

    Każda karta może się zepsuć, SanDisk też. Różnica jest taka, że SanDisk'om zdarza się to niezmiernie rzadko.
    Znajomy pracował jakiś czas temu w serwisie SanDisk'a i mówił, że awaryjność mają bardzo niską (poniżej 0,3%) a 99% z tego to D.O.A. (dead on arrival).
    Podsumowując - tylko SanDisk

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem, może to nie wina Kinstona, tylko klątwy. W końcu fotografowałem płaskorzeźbę na płycie nagrobnej. W sumie to wcale mi na niej jakoś strasznie nie zależało, ale pomyślałem: dobra - cyknę sobię. No i cyknąłem...

    Niestety żaden z wyczytanych w necie sposobów nie zadziałał, komputer nadal nic nie widzi. Pozostaje mi oddać to do jakiejś firmy zajmującej się odczytywaniem danych. Ktoś bawił się w coś takiego, to chyba droga impreza? W sumie nic specjalnego na tej karcie nie było, ale fajnie byłoby to odzyskać... :/

  3. #13
    chriss
    Gość

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem jeżeli ani komputer ani aparat nie "widzi" karty, to oznacza jej definitywny koniec i nie ma już możliwości odzyskania żadnych danych (przynajmniej domowymi metodami)

    Zawsze możesz pytać w http://www.krollontrack.pl/ to profesjonaliści i też profesjonalnie kosztuje taka usługa Miałem podobny przypadek (straciłem trochę zdjęć o wartości co najwyżej sentymentalnej) i nie opłacało ni się tego im wysyłać.

  4. #14

    Domyślnie

    Normalne z emtec'iem, u mnie w robocie mneij więcej co 4 wracała na serwis

  5. #15

    Domyślnie

    Witam

    Ja mogę z czystym sumieniem polecić SD uwaga......... Panasonica. Seria Silver jest tak samo szybka jak Extreme (6 klasa 20mb/s), są trochę tańsze i maja grubszą obudowę. Paru klientów skarżyło się na SD Extreme właśnie z powodu obudowy. W CFach oczywiście Sandisk nie ma konkurencji ale w SD już niekoniecznie.
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  6. #16

    Domyślnie

    ja na Kingstona i San Diska nie narzekam...natomast uwaga...widziałam wieszające i popruste LEXARY
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  7. #17

    Domyślnie

    Padł mi i kingstone i sandisk. Kupiłem pqi żyją od dwóch lat, ale teraz kupuje lexary.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •