Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Krzesełko trójnóg

    Panowie wielka prośba przede wszystkim do osób którzy lubią posiedzieć dłuuuugo na stadionie fotografując naszych dzielnych piłkarzy.

    Chodzi mi natomiast o krzesełko typu trójnóg - owszem znalazłem takie na allegro ale powiem szczerze że jest to nic nie warte są małe za 19.99 i w zupełności nie przemawia do do mnie z jakością ponieważ już takie raz nabyłem i współpracował ze mną jakieś 2 mecze.

    Znacie może jakiś namiar na kupno takiego porządnego krzesełka ? Pytałem w Fotojokerze ale niestety nie mają dostępu. Liczę na waszą pomoc.

    Pozdrawiam

    Rafał Rusek
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  2. #2

    Domyślnie

    mam z LIDLA już kilka latek, podobnej jakości miał DECATHLON
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #3
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    383

    Domyślnie

    Poszukaj w sklepach ze sprzętem sportowym czy z akcesoriami dla wędkarzy czy myśliwych. Krzesełka trójnogi z Lidla czy podobnych sprzedawców (allegro) są dosyć delikatne, jeśli masz trochę większą wagę to taki trójnóg szybko się rozleci.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    dokładnie to co mi posałeś to jest idealne miałem swego czasu kupione w Auchan ale niestety nie zdał egzaminu na ostatnim meczu w Żywcu :P jak macie jakieś linki do sklepów byłbym wdzięczny !
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  6. #6
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    383

    Domyślnie

    Szukaj w okolicy najbliższego sklepu wędkarskiego, lub zawrzyj znajomość z wędkarzami. Podadzą Ci najbliższe namiary.

  7. #7

    Domyślnie

    http://www.decathlon.com.pl/PL/meble...czne-17528017/

    a to z lidla naprawdę służy mi 3 rok (ważę 86kg) i jest używane w różnych warunkach i sytuacjach
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #8
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    383

    Domyślnie

    Miałem taki stołek
    http://www.decathlon.com.pl/PL/meble...czne-17528017/
    Jednakże chyba materiał był słabszy, gdyż zaczął pękać po kilku użyciach, grożąc wypadkiem. Takie stołki wędkarskie czy myśliwskie mają obszycia skórkowe lub wzmocnione przy nogach, dając większą pewność iż przy gwałtownym siadaniu nic w D.... nie wejdzie.

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za rady ! Zdecydowałem sie i pojechałem do Decathlon i zakupiłem takie oto cudo

    http://www.decathlon.com.pl/PL/trojnog-33690834/

    Na pierwszy rzut oka na zdjęciach stołeczek jak to stołeczek, jednak na żywo wygląda o wiele inaczej. Zobaczymy jak będzie się sprawował w terenie.

    Jeszcze raz dzięki za radę !!

    (Temat można zamknąć)
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  10. #10

    Domyślnie

    E tam, koledzy na zuzel kupili sobie takie zwykle, jednoschodkowe drabinki w Castoramie, a ja chcac byc wyzej kupilem taka na dwa stopnie Moze troche duze, ale daje rade

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •