Close

Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 339
  1. #1

    Domyślnie Nikon Coolpix P7000 & Coolpix S80

    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #2

    Domyślnie

    P7000.
    Ciekawi mnie poziom stabilizacji, szumy na 1600, szybkość AF w gorszych warunkach. To alternatywa do TL 500 Samsunga.
    Może jakieś sample ktoś znajdzie?
    Pozdrawiam
    Grześ
    NX11

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Plessis Zobacz posta
    P7000.
    ... Może jakieś sample ktoś znajdzie? ...
    http://www.dpreview.com/previews/nikonp7000/page5.asp
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #4

    Domyślnie

    NARESZCIE! -najbardziej oczekiwana przeze mnie premiera Nikona od półtora roku mam tylko nadzieje że zbiją cenę chociaż na 1999 :P

  5. #5

    Domyślnie

    Ja roznie z chetnie bym przytulil te 7000, o ile okaze sie ze autofokus dziala tak jak powinien (mam juz 5100 i wlasnei ze wzgledu na AF bardzo rzadko uzywany)

  6. #6

    Domyślnie

    chyba że zanim p7000 bedzie realnie dostępny to canon przywali g12 takim że buty spadną

  7. #7

    Domyślnie

    Sample beznadziejne.
    Co tam się z kontrastem stało???
    NX11

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommy Zobacz posta
    chyba że zanim p7000 bedzie realnie dostępny to canon przywali g12 takim że buty spadną
    Pewnie nie, bo stosunkowo niedawno wydali 11-kę. Ale oglądając specyfikację tej 7000-ki widzę: brak odpowiednika minimalnej ogniskowej 24mm, brak odchylanego ekranu... Reszta wygląda całkiem-całkiem. No i z tą ceną to chyba nieporozumienie...
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

  9. #9

    Domyślnie

    niby tylko troche ponad rok temu....ale numeracja "11" wskazuje że chyba dość często serię G tuningują

  10. #10

    Domyślnie

    W B&H już go wystawili za $499.95, więc całkiem przystępnie.
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •