Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Kilka obrazków z Brandy

    Nie chodzi o drink....

    #1



    #2



    #3



    #4



    #5



    #6


  2. #2

    Domyślnie

    oryginalna modelka ma jakas tajemnice w spojrzeniu.udalo Ci sie to pokazac.dales rade z kotrastami(kruczoczarne wlosy) Mi sie podoba
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Kruczoczarne włosy oraz oczy są spowodowane faktem że technicznie zalicza się ona do rasy czarnej, choć po barwie skóry trudno to powiedzieć...

  4. #4

    Domyślnie

    Na jedynce przepiękne kolory. Fajna dwójeczka, chociaż nieco ciasnawy kadr, brakuje oddechu. Szczególnie widać to na trójce. Dobra konwersja do BW, taka mięciutka. Ale jeden, ogromny zarzut - coś Ty dziewczynie zrobił ze skórą? Zakładam, że to była prawdziwa, żywa dziewczyna, a nie manekin sklepowy?
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  5. #5

    Domyślnie

    1 i 3 bardzo mi się podobają. Bardzo dobre światło, zdjęcia bardzo lekkie, dobra kolorystyka. Jakie to szkło?
    2, 5 i 6 za bardzo cięte z prawej jak dla mnie. Przy jednym takim kadrze by mi nie przeszkadzało, ale przy trzech brakuje jakiegoś szerszego ujęcia.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    coś Ty dziewczynie zrobił ze skórą?
    Kombinacja nieskazitelnej skóry z techniką rozmycia. Tak jakoś się zabawiłem, nie szukałem realizmu ale jakiejś atmosfery softowej. Wszystkie zdjęcia tak obrabiam. Może kiedyś z tego wyjdę, ale na razie to lubię...
    Podobną odpowiedź mam co do ciasnych kadrów. Wiem o tym bardzo dobrze, ale właśnie w tym celuję. Uwielbiam zdjęcia na samą twarz, pokazujące czystą emocję. Tego się uczę....

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Kombinacja nieskazitelnej skóry z techniką rozmycia. Tak jakoś się zabawiłem, nie szukałem realizmu ale jakiejś atmosfery softowej. Wszystkie zdjęcia tak obrabiam. Może kiedyś z tego wyjdę, ale na razie to lubię...
    Nie byłoby to aż tak widoczne, gdybyś tak mocno nie głaskał skóry pod oczami. To miejsce u każdego, nawet u maleńkiego dziecka jest leciutko pomarszczone i wygładzenie go powoduje efekt sztuczności. Np na ostatnim zdjęciu wygląda to o wiele bardziej naturalnie, niż na pozostałych, bo pod oczami zostały drobniutkie, choć wyraźne zmarszczki.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  8. #8
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    Nie byłoby to aż tak widoczne, gdybyś tak mocno nie głaskał skóry pod oczami. To miejsce u każdego, nawet u maleńkiego dziecka jest leciutko pomarszczone i wygładzenie go powoduje efekt sztuczności. Np na ostatnim zdjęciu wygląda to o wiele bardziej naturalnie, niż na pozostałych, bo pod oczami zostały drobniutkie, choć wyraźne zmarszczki.
    Właśnie pod wpływem Twojego wpisu sprawdziłem oryginał... i ona tak naprawdę ma!
    Skóra jest faktycznie wygładzona przez zmiękczenie, ale to raczej na policzku i czole. Ale pod oczami ku mojemu zdumieniu jest gładziutko nawet na oryginale...
    Poza tym jak się przyjrzeć na jedynce, to ona ma delikatne zmarszczki i cienie pod oczami..

  9. #9

    Domyślnie

    Podobaja mi się 2 i 1.
    1 moim zdaniem idealnie nadaje sie na wersje czarno białą.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Właśnie pod wpływem Twojego wpisu sprawdziłem oryginał... i ona tak naprawdę ma!
    Skóra jest faktycznie wygładzona przez zmiękczenie, ale to raczej na policzku i czole. Ale pod oczami ku mojemu zdumieniu jest gładziutko nawet na oryginale...
    Poza tym jak się przyjrzeć na jedynce, to ona ma delikatne zmarszczki i cienie pod oczami..
    No faktycznie, nie jest tak zupełnie plastikowo na tej jedynce. Domyślam się też, że na zdjęciu w oryginalnym rozmiarze wygląda to też inaczej, niż na pomniejszonym.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •