Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Wątek: Konto bankowe

  1. #1

    Domyślnie Konto bankowe

    Witam.
    Był tutaj dość obszerny wątek o kontach bankowych, z tego co pamiętam najlepsze opinie zebrał mbank. Pomoże ktoś znaleźć ten wątek? Chcę przenieść konto do innego banku bo w zachodnim coraz gorzej. Forumowa wyszukiwarka coś szwankuje, przez google też mi się, niestety, nie udało znaleźć.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  2. #2

    Domyślnie

    ...nawet na PzA sie wypieli ostatnio... o so chodzi?
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    Witam.
    Był tutaj dość obszerny wątek o kontach bankowych, z tego co pamiętam najlepsze opinie zebrał mbank. Pomoże ktoś znaleźć ten wątek? Chcę przenieść konto do innego banku bo w zachodnim coraz gorzej. Forumowa wyszukiwarka coś szwankuje, przez google też mi się, niestety, nie udało znaleźć.
    Nie pomogę Ci w szukaniu wątku, bo nawet nie wiem jaki nosił tytuł ale jak wpiszesz w Google: "porównanie kont bankowych" to znajdziesz sporo informacji.
    Osobiście polecam mBank i konto mBiznes, jeżeli nie zależy Ci na kredycie i oprocentowaniu.
    Prowadzenie za free, przelewy do ZUS (i Skarbówki?) za free, karta do konta przez 1/2 albo 1/4 roku za free, dostęp do konta przez Internet działa miodzio, cała masa bankomatów i wpłatomatów pozwala na łatwą rotację pieniędzy papierowych i wirtualnych... jedyny minus to koszt przelewu zwykłego, który oczywiście można bardzo łatwo obejść poprzez założenie dodatkowego konta osobistego (nie wiem z resztą czy można założyć tylko mBiznes), z którego przelewy krajowe są darmowe.

    Ja mam konto osobiste w mBanku od około 6 lat a firmowe od roku i jestem zadowolony.
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja w mBanku mam konto 10 lat i też jestem zadowolony. (eKonto)
    Nawet w porównaniu do innych banków/ubezpieczycieli i takie tam to dzwonią bardzo rzadko do klienta z przygotowanymi nowymi promocjami. Nie zawracają tyłka po prostu.

    Mam 1 eKonto i 4 eMax Plusy. Dzięki temu z oszczędnościowych kont mam 4 darmowe przelewy w miesiącu.

  5. #5

    Domyślnie

    zawsze warto zerknąć w jakąś porównywarkę, bo wtedy się lepszy obraz klaruje...

    Ja osobiście ma e-konto plus w Lukasie i jakoś nie mam zastrzeżeń.

  6. #6
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Wedlug tabeli niezla oferte ma Volkswagenbank Direct Pomysl. Konto w mBanku ma mase ludzi i jest to juz malo oryginalne Do tego VW to nie byle jaka firma wiec gwarancje jakies sa.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Starachowice
    Posty
    91

    Domyślnie

    Mbank, ja mam w PKO S.A. bo muszę tam mieć, ostatnio troche pozmieniali i jest taniej, ale moim zdaniem oferta Mbanku jest znacznie lepsza, szczeglnie gdy mieszka sie w dużym mieście, bo w tych małych może być problem z dostępnością wszystkich usług.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,
    a co myślicie na temat konta dbNET w Deutsche Banku?
    Głównie kuszą darmowe wszystkie bankomaty, ponieważ u mnie w miejscowości nie ma bankomatów: BZ WBK, Euronet, eCard, cash4you dla banku mBank.

    Słyszałem niezbyt dobre opinie dla dbNET, ale były to opinie w momencie początków uslugi. A jak jest teraz??

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam od kilku lat osobiste w mBank i od 3,5 firmowe i odradzam. ING ma całkiem fajną opcję darmowych kont dla małych firm.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aktal Zobacz posta
    Mbank, ja mam w PKO S.A. bo muszę tam mieć, ostatnio troche pozmieniali i jest taniej, ale moim zdaniem oferta Mbanku jest znacznie lepsza,
    w Pekao S.A. jest teraz Eurokonto NET, które jest za darmo podobnie jak i przelewy.
    Przy 3 transakcjach kartą miesięcznie i ona jest za free.
    Mam ekonto w Mbanku i to konto NET w Pekao S.A.
    Jedna cholera z tym, że jak trzeba wypłacić większą gotówkę to jednak w Pekao łatwiej.
    Teraz praktycznie każdy bank oferuje darmowe konto internetowe więc przewaga jaką miał Mbank zniknęła.

    EDIT: zapomniałem, mając konto w Pekao S.A. za granicą możemy bez prowizji wypłacać pieniądze we wszystkich bankomatach całej grupy UniCredit!
    dla mnie duży plus
    Ostatnio edytowane przez sebar1 ; 05-09-2010 o 11:31
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •