Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Kupiłem używkę więc nie wiem co się działo wcześniej. Ja chcę go trochę poużywać i to w różnych warunkach, również na zewnątrz . Chodzi mi o kurz przede wszystkim. Dzięki za łopatę, przyda się bo zamierzam trochę pobuszować po forum.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr P Zobacz posta
    Kupiłem używkę więc nie wiem co się działo wcześniej. Ja chcę go trochę poużywać i to w różnych warunkach, również na zewnątrz . Chodzi mi o kurz przede wszystkim. Dzięki za łopatę, przyda się bo zamierzam trochę pobuszować po forum.
    Nie ma sensu. Śmiało używaj bez filtra...

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki za info. A może doradzicie w takim razie jaką kartę ,żeby była git do nikona d 610. Bo jutro puchę dostanę i muszę coś zapodać , żeby cykać foty.

  4. #14

    Domyślnie

    Kartę najszybszą na jaką cię stać ja osobiście używam sandisk extreme ale każdy wedle potrzeb

  5. #15

    Domyślnie

    A karta sdxc uhs-1 lepsza czy gorsza? W sensie prędkości zapisu.

  6. #16

    Domyślnie

    Teoretycznie U1 (UHS-I) nie różni się od klasy 10 w zakresie minimalnych osiągów, jednak oferują dużo więcej na drugim krańcu spektrum,co oznacza że w serii zdjęć nie zapcha się tak szybko.

  7. #17

    Domyślnie

    zatem uhs-1 będzie lepszą opcją. Dzięki za pomoc. jutro zaginam na zakupy i wieczorem pierwsze próby.

  8. #18

    Domyślnie

    Jeśli będziesz wykonywał zdjęcia seryjne to na pewno ale oczywiście do RAW-ów też bedzie przydatny kupuj jak najszybsze karty.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •