Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Problem z instalacją PS CS3

    Witam! Nie wiem gdzie tn wątek zamiecić, dlatego piszę tutaj. Chodzi o to, że ściągnąłem Photoshopa CS3 i mam problem, chodzi o to, że gdy klikam na ikonkę "Setum.exe" zachodzi proces inicjalizacji, dochodzi do końca, wyłącza się i nic się dalej nie dzieje, gdy próbowałem zainstalować na innym komputerze, bez problemu, zaraz po inicjalizacji pojawiło się okno z instalacją programu. Dodam, że komputer na którym usiłuję zainstalować system ostatnio przechodził formatowanie dysku. Borykał się może ktoś z takim problemem? Co może być przyczyną i jak temu zaradzić? Googlowałem trochę, ale nikt nie miał podobnego problemu ;( Pozdrawiam!
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    Kup oryginał i nie będzie problemu!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisa Zobacz posta
    Kup oryginał i nie będzie problemu!
    A wersji trial nie można zainstalować?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #4

    Domyślnie

    no trial nie chce sie zainstalowac , wiesza sie po inicjalizacji, po zakonczeniu inic. nic sie nie dzieje. co robic ?
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wciskaj kitu o braku informacji na ten temat. masa ludzi pisała o tym w sieci. Wiem bo sam szukałem i znalazłem sporo porad. Nie napisałeś nawet na jakim systemie to robisz i chcesz żeby Ci ktoś na talerzu podał rozwiązanie. A ikonki setum.exe nie ma chyba nigdzie...

  6. #6

    Domyślnie

    Tiaaaaa.... Trial..... Z "setum". Chyba nie to forum. Od lat używam PSa od wersji 5. I nigdy żadnych problemów pod różnymi konfiguracjami. Ale nigdy nie miałem "setum".

  7. #7

    Domyślnie

    Dobra, o co wam chodzi? To zwykłe literkowani :/ oczywiście chodziło o "setup.exe", ściągnąłem triala z instalki.pl, kitu nie wciskam bo nie mogłem nic znaleźć poważnie. Działam na Windows XP + Service pack 3 . HLEP! :P
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    człowiek, ręce opadają... pierwsza odpowiedź googla, strona bazy wiedzy adobe: http://kb2.adobe.com/cps/400/kb400992.html

  9. #9

    Domyślnie

    Nie wiem jak wpisywałeś, ale ja szukałem na stronach tylko w języku polskim i wpisywałem "Problem z instalacją PS CS3", ponadto pisałem, że TROCHĘ Googlowałem
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •