Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie aktualizacja www - help!

    witam Was,

    Sprawa wydaje się prosta ale nie dla takiego "informatyka" jak ja.
    Otóż gość który robił mi www w tej chwili zamarł zupełnie i kontaktu z nim brak - nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile ..no coż - bywa. moze ma jakieś problemy- nie wnikam.

    Stronke mi zrobił i jakies starocie tam powrzucałem z początku ale teraz należy się stronie gruntowny lifting tj. aktualizacja fot, dopisanie kilku firm wspolpracujących, moze lekka korekta graficzna - wlasciwie dopieszczenie jej...

    i tu problem bo mam dostęp do panela administracyjnego ale za cholerę nie "czaję" jak sobie zrobić dobrze:]

    może znajdzie się ktoś kto by zerknął ? stronka robiona wg szalbonu joomla czy coś takiego.
    najlepiej na pw poproszę jakąś dobrą duszę- oczywiście nie za free aby był wilk cały a owca syta


    do modów: Panowie, liczę że ktoś mi pomoże więc niech ten poscik powisi ze dwa dzionki a później won z nim



    dzięks!!
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  2. #2

    Domyślnie

    na początek podaj adres strony, potem zobaczymy, co dalej. możesz pisać na pryw.
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  3. #3

    Domyślnie

    Podaj adres strony. Ja co prawda na Wordpressie siedzę, ale to w sumie podobne... Skąd jesteś? Bo jeśli gdzieś blisko to wpadnij i sobie na stronkę popatrzymy.

  4. #4

    Domyślnie

    kolego fjerzy....nie mogę do ciebie wyslac pw- sprawdz czy masz miejsce w skrzynce
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rockabilly Zobacz posta
    kolego fjerzy....nie mogę do ciebie wyslac pw- sprawdz czy masz miejsce w skrzynce
    Miejsce jest, ale pisz proszę na bwm@bwmkonsultant.pl
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  6. #6

    Domyślnie

    W razie co, też chętnie mogę pomoc, ale sądzę że koledzy sobie poradzą W razie co PW.

  7. #7

    Domyślnie

    .. na co dzień zajmuję się takimi sprawami, także jak coś to pisz na PW.
    Nikon system...

  8. #8

    Domyślnie

    i już załatwione.

    z tego miejsca serdeczne dzięki wszystkim kolegom którzy zdeklarowali się mi pomóc ale z racji odległości wybrałem kolegę snakemaycry i jemu należą się szczególne słowa pochwały.

    Stronka zmieniona, zaktualizowana i poprawiona po poprzedniku.
    Wszystko w miłej i życzliwej atmosferze.


    Zatem jeśli chcecie coś zaktualizować,zmienić w swoich www polecam Pawła - SNAKEMAYCRY.


    rockabilly
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  9. #9

    Domyślnie

    Atmosfera faktycznie mila Również dziękuję za współpracę, rekomendację i pozdrawiam.
    A7RII/24/35/85

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •