Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie WARSZAWA-zlecę wykonanie zdjęć

    Zlecę wykonanie klasycznej sesji portretowej w studio. Interesuje mnie sfotografowanie aktorów Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch w warunkach studyjnych. Minimum na dwóch tłach (jasne i ciemne). Potrzebuje około 20 zdjęć każdej osoby (ujęcia klasyczne w kilku strojach - portret, popiersie, cała sylwetka itp itd). Zdjęcia potrzebne do strony internetowej w/w. Faktura zasadniczo nie jest konieczna. Konieczne jest natomiast zrzeczenie się praw majatkowych do w/w fotografii. Dopuszczamy jedynie mozliwośc wykorzystania tych zdjęć w portfoolio fotografa. (UMOWA)
    Poprosze o konkretne oferty cenowe na PW+portfolio jesli nie ma w stopce Tylko nie szalejcie że 3000zł od twarzy - bo sam przyjade, wynajmę studio za 50zł/h i w dwie godzinki opierdzielę temat Bo to tyle trwa. Aktorów fotografuje się bardzo szybko - wiedzą co maja robić, jak się ustawić. Fotograf musi zadbac jedynie o oswietlenie. Byle nie było to oświetlenie eksperymentalne

  2. #2

    Domyślnie

    az nie wierzę że nikt nie chce zarobić. Watek wisi do jutra, potem sam jade do 100licy

  3. #3

    Domyślnie

    no to ja zrobie


    Napisz na pw co i jak i na kiedy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    az nie wierzę że nikt nie chce zarobić.
    Po takim postawieniu sprawy

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Poprosze o konkretne oferty cenowe na PW+portfolio jesli nie ma w stopce Tylko nie szalejcie że 3000zł od twarzy - bo sam przyjade, wynajmę studio za 50zł/h i w dwie godzinki opierdzielę temat )
    mnie to akurat nie dziwi

  5. #5

    Domyślnie

    w tym wątku poprosze tylko o same konkretne oferty a nie dywagacje. Dziękuję

  6. #6

    Domyślnie

    Ech, syn mi pociął białe tło nożyczkami, więc nic do jutra nie kupię (chyba, że sesja odbyłaby się pod koniec tygodnia). Ja bym tę dwójkę zrobił łącznie za tysiaka pod warunkiem, że by się w miarę streszczali. Dla jednej osoby ja potrzebuję 40 minut, ale parę razy było tak, że gwiazdy przywoziły ze sobą tzw. team, który do prostego ujęcia kiblował i dobierał fryzurę/ubrania/makijaż przez 4 godziny. A co z wizażem i stylizacją? Wizażystki mam i średnio biorą za takie coś około 200zł, ale jeśli oni mają swoje lub nie potrzebują to tym lepiej, mniej będę miał na głowie. Jeśli się nadaję to rozwiń temat

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za oferty. Temat poszedł za 1220zł z wizażem. Wątek do zamknięcia. Umowa już jest.

  8. #8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •