Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar neo1977
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Nowogrodziec
    Posty
    185

    Smile Statyw poszukuje

    Witam.Szukam dobrego i w miarę nie drogiego statywu dla amatora fotografowania(do 350zl,może troszkę drożej).do robienia portretów ,krajobrazów.

  2. #2

    Domyślnie

    Podejzewam, ze potrzeby troche wiecej danych, jak chodzby masa zestawu: aprat+obiektyw
    Ja do zestawu w stopce uzywam Manfroto 718B Digi Mini


    A Szukales?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Tematow bylo setki........
    Wlasnie dzis nasz forumowy kolega zakupil dla mnie SLIKa 500DX i z tego co mi mowil jest bardzo pozadny i dobrze wykonany a o stabilnosci wspominac nie musze
    Cena 397zl na ceneo.pl sa ich setki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tematow bylo setki........
    Wlasnie dzis nasz forumowy kolega zakupil dla mnie SLIKa 500DX i z tego co mi mowil jest bardzo pozadny i dobrze wykonany a o stabilnosci wspominac nie musze
    Cena 397zl na ceneo.pl sa ich setki
    Oglądałem go w sklepie kiedyś i mogę potwierdzić, bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    Oglądałem go w sklepie kiedyś i mogę potwierdzić, bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł.
    Hehe no ja tez tylko ogladalem, niestety musze poczekac na statyw jeszcze ze trzy tygodnie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Hehe no ja tez tylko ogladalem, niestety musze poczekac na statyw jeszcze ze trzy tygodnie
    Ale ja tylko z ciekawości, nie miałem zamiaru go kupować. Puki co moje stare, wysłużone manfrotto daje radę

  7. #7

    Domyślnie

    Zainteresuj się Benro. Mam A-600EX (sprzedawanay razem z głowicą KB-2A), chińska produkcja jednak bardzo solidny i starannie wykonany.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar neo1977
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Nowogrodziec
    Posty
    185

    Domyślnie

    A co sądzicie o Statywie GoldPhoto YH324 + głowica YH430(mój zestaw to Nikon d5000 stałka Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX i kitowy Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR

  9. #9

    Domyślnie

    Spokojnie wytrzyma obciążenie Twojego zestawu. Prawdę mówiąc każdy wytrzyma więc się nie przejmuj. Jeśli planujesz rozbudowę zestawu, to weź to pod uwagę, po co wydawać dwa razy kasę na tą samą rzecz.
    Ja proponuję jeszcze slika 330dx. Do lżejszych zestawów nadaje się wyśmienicie.
    opis w fazie przygotowań ...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neo1977 Zobacz posta
    A co sądzicie o Statywie GoldPhoto YH324 + głowica YH430(mój zestaw to Nikon d5000 stałka Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX i kitowy Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR
    Moim zdaniem statyw kupujesz na dłużej - dzisiaj masz taki sprzęt, a jutro kto wie, może będzie kilka razy cięższy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •