Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Czy ktoś używa zasilacza do SB900

    Jak w tytule. Chodzi mi o pdróbę z firmy Mega-pixel.pl za 290 zł. Link: http://allegro.pl/show_item.php?item...%3E.%3C%2Fi%3E

    Che, che, chyba nieco przydługi ten link, ale pewnie działa
    Jest prawie 3x tańszy niż orginał, ale czy warty te 300 zł?

  2. #2

    Domyślnie

    Na ebayu masz podróby za połowe tego co podałeś ( z wysyłką w cenie).
    Mam taką od chińczyka i działa bezproblemowo...
    Jak ktoś potrezbuje to IMO warto dać te niespełna 150zł

  3. #3

    Domyślnie

    SB900 potrafi się zgrzać i bez zewnętrznego zasilania więc nie wiem czy potrzeba to jeszcze przyśpieszać.
    D600 S10-20 N50 T28-75 N70-300VR SB900 YN460II

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pic1985 Zobacz posta
    SB900 potrafi się zgrzać i bez zewnętrznego zasilania więc nie wiem czy potrzeba to jeszcze przyśpieszać.
    Każda lampa to potrafi, ale nie każda Cię o tym informuje

  5. #5

    Domyślnie

    właśnie dobre jest to w tym przypadku że sb-900 poinformuje ze jest gorąca. Ja rowniez kupilem u chinczyka za ok 150zł. Musze powiedzieć że zdaje to egzamin ale trzeba naprawde uważać i używać tego dodatkowego zasilania z glową.

    Ps. Sb-800 nie informuje o temperaturze i..... czekam na palnik.........

  6. #6

    Domyślnie

    To prawda 900-ka szybko się gotuje ale czasami trzeba pobłyskać dłużej a nie szybciej i wtedy to rewelacyjne rozwiązanie osobiście używam oryginału ale trzeba zwrócić uwagę na ile bateryjek ten chińczyk jest 6 czy 8 (są takie i takie) brać należy tą na 8. Pozdrawiam i miłego błyskania.

  7. #7

    Domyślnie

    Moja się jeszcze nigdy nie zagrzała - w każdym razie nie dała mi o tym znać.
    Co prawda nie robię raczej serii z lampą - ale zdarza się, że przejdę na imprezie wzdłuż stołów i zrobię kilkadziesiąt fotek z lampą.
    D300s + SB900 + Sig 17-70 + Sig 70-200 + Sam 8 + kilka innych szkieł i dodatków
    Usługi fotograficzne

  8. #8

    Domyślnie

    Ja sie to takiego zasilania przymierzalem, ale Sanyo eneloop mnie zdecydowanie zadowalaja. Poszujak porownania o ile szybciej sie laduje lampa w zaleznosci od rodzaju akumulatorow.

    Ja ogladalem w sklepie orginal i cos podobnego jest roznica w jakosci wykonania, ale to moze miec kluczowe znaczenie. Grip masz przykrecony do aparatu, a tu kabel do pudelka z bateriami ciagle sie placze, mi przeszla na to ochota jak to na siebie zalozylem.

    Cytat Zamieszczone przez pic1985 Zobacz posta
    SB900 potrafi się zgrzać i bez zewnętrznego zasilania więc nie wiem czy potrzeba to jeszcze przyśpieszać.
    Kazda lampa sie grzeje, SB-900 ma termometr by zywotnosc poprawic i nie podpalac soczewki.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •