Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Patologia

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stecarlos Zobacz posta
    Ciekawe czy za takie coś można by postraszyć ich UOKiKiem, bo nie jest to raczej normalna praktyka.
    Próbować możesz, ale nic to nie da. W Polsce nie ma obowiązku sprzedaży części zamiennych, wyjątkiem są tu samochody. ZTCP Nikon kiedyś w ogóle nie oferował części zamiennych. Teraz oferuje, ale w takich cenach, żeby mieć względny spokój.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Ja tam sie cieszę i nawet nie zwracałem uwagi na to 1 zł z groszem kosztu usługi. To moim zdaniem bzdet w porównaniu z wartościa gum. Zawsze można odesłac do serwisu ,żeby oni nalepili tylko to juz wtedy nie bedzie 0,1 rg.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg Zobacz posta
    Ja tam sie cieszę i nawet nie zwracałem uwagi na to 1 zł z groszem kosztu usługi. To moim zdaniem bzdet w porównaniu z wartościa gum. Zawsze można odesłac do serwisu ,żeby oni nalepili tylko to juz wtedy nie bedzie 0,1 rg.
    przepraszam bzdet to to nie jest bo kosztowało to więcej niż sama część.
    w przypadku wymiany "wyklejki tylnej scianki" serwis zazyczyl sobie 19.00zl brutto (robocizna 155zl netto/h) wartosc czesci 17,5 zł brutto.
    wymiana gumy obiektywu 11zł brutto (robocizna 90,16zl netto/h) wartosc czesci 27 zł brutto
    czyli w sumie wycenili swoją "łachę" i ruszenie tłustej dupy magazyniera na 40 zł.
    Leszeg podsunął dobry pomysł na obejscie ksiegowego. Można zrobić ryczałtowy koszt usługi 1 zł.
    Można tylko trzeba chcieć jak np. Karrimor i inne firmy. Ale do tego potrzebna jest konkurencja.

    M.
    Ostatnio edytowane przez nurkiewicz ; 23-07-2010 o 18:34
    pozdrawiam Michał
    moje pstryki lotnicze:
    www.air.art.pl www.fotoaktywni.art.pl www.spfl.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nurkiewicz Zobacz posta
    Można tylko trzeba chcieć jak np. Karrimor i inne firmy. Ale do tego potrzebna jest konkurencja.
    Jest przecież konkurencja. Canon, Olympus, Sony itp.

  5. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Jest przecież konkurencja. Canon, Olympus, Sony itp.
    Czasem się zastanawiam czy Ty tego typu komentarze piszesz z przekory, czy po to żeby wszyscy myśleli że jesteś... fajny.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enthropia Zobacz posta
    Czasem się zastanawiam czy Ty tego typu komentarze piszesz z przekory, czy po to żeby wszyscy myśleli że jesteś... fajny.
    Wedle Twojego uznania.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •