Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Samograj mode: ON

    Szuflandia głęboka...

    1




    2


    3

  2. #2

    Domyślnie

    No i dobrze,nie mam uwag....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    Elegancka seria.
    Jeśli pozwolisz to powiem co bym zmienił takie tam detale/duperale/pierdółki
    Na jedynce drzewko jest mega i chyba zadałbym sobie trud występlowania tego drugiego na krawędzi kadru i lekkiego przyciemnienia tego rogu.
    Na dwójce delikatnie przyciemniłbym prawą górę i powalczył z wyspą na krawędzi kadru po lewej, moim zdaniem odciąga trochę wzrok od łodzi.
    Na trójce deczko odbicie w wodzie po lewej stronie łodzi bym przyciemnił i ciachnął 2cm dołu.
    Ale to takie moje widzimisię
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  4. #4

    Domyślnie

    Te z kolei są kapitalne. Kolory przepiękne. Jestem pod ogromnym wrażeniem.



  5. #5

    Domyślnie

    1 swietna a może masz tak kadrowane by to drzewo było samotnie w kadrze, czy nie było możliwości ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylvester Zobacz posta
    1 swietna a może masz tak kadrowane by to drzewo było samotnie w kadrze, czy nie było możliwości ?
    Wszysycy mnie gnębią za te drzewo, na każdym forum, odpowiadam - nie bylo innej opcji żeby uchwycić drzewko w całości i jednocześnie ten widok bez tych krzaków po prawej, no nie ma bata.

    Dziękuje za komentarze.

  7. #7

    Domyślnie

    dla mnie bomba!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    nie bylo innej opcji żeby uchwycić drzewko w całości i jednocześnie ten widok bez tych krzaków po prawej, no nie ma bata.
    Siekierę trzeba zawsze mieć ze sobą Foty bardzo się podobają (może na dwójce dół troszkę ciemniej bym widział)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Wszysycy mnie gnębią za te drzewo, na każdym forum, odpowiadam - nie bylo innej opcji żeby uchwycić drzewko w całości i jednocześnie ten widok bez tych krzaków po prawej, no nie ma bata.
    Jasna sprawa - i oczywiście jasne dla mnie jest to ze umiesz się posługiwać stemplem i nie tylko - niemniej looknij tu K L I K tak bym to widział
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Jasna sprawa - i oczywiście jasne dla mnie jest to ze umiesz się posługiwać stemplem i nie tylko - niemniej looknij tu K L I K tak bym to widział
    Ostry dobrze prawi Michu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •