Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Temple Expiatori de la Sagrada Família / Świątynia Pokutna Świętej Rodziny

    1.


    2.



    3.



    4.



    5.


    6.



    7.


    8.


    9.


    10.


    11.



    12.


    13.


    14.


    15.

    16.


    Kilka więcej na stronie. Zapraszam.

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne foteczki. Podobają mi się. Oddają klimat budowy

  3. #3

    Domyślnie

    budowy?!? Na jedynce widać, że jest ukończona

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jest ukonczona, planowany termin ukonczenia na dzis dzien to rok 2020, oczywiscie ruchomy.

    Zdjecie 13. Zwróccie uwage na zolnierza, przypomina szturmowca Imperium ze Star Wars.

    Jak mówi legenda, George Lucas tutaj wlasnie znalazl inspiracje do zaprojektowaniu postaci szturmowowców.
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez warpman Zobacz posta
    Nie jest ukonczona, planowany termin ukonczenia na dzis dzien to rok 2020, oczywiscie ruchomy."
    To był żart, na jedynce jest ceramika z metra odwzorująca Sagrade - i to ona jest ukończona
    Co do prawdziwej Sagrady - legenda mówi, że jak ukończą nastąpi koniec świata



    Cytat Zamieszczone przez warpman Zobacz posta
    Zdjecie 13. Zwróccie uwage na zolnierza, przypomina szturmowca Imperium ze Star Wars.

    Jak mówi legenda, George Lucas tutaj wlasnie znalazl inspiracje do zaprojektowaniu postaci szturmowowców.
    Faktycznie. Nie wiedziałem dziękuję.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    To był żart, na jedynce jest ceramika z metra odwzorująca Sagrade - i to ona jest ukończona
    Co do prawdziwej Sagrady - legenda mówi, że jak ukończą nastąpi koniec świata
    Po prostu twórca ceramiki zapomniał o dźwigach i rusztowaniach
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

  7. #7

    Domyślnie

    naprawdę zdjęcia najwyższej jakości. Co do samej budowli, to jest naprawdę imponująca. Z tego co czytałem to budowa ma się zakończyć jakoś na przełomie 2020/21.

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem i zdjęć i świątyni
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •