Close

Strona 126 z 127 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 251 do 1 260 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #1251

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najlepszefoto.pl Zobacz posta
    Brassai - zachęcam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Chętnie przyjrzymy się Pana sprawie ponieważ wcześniej nie otrzymywaliśmy podobnych zgłoszeń
    Oczywiście. Wysłałem wiadomość.

  2. #1252

    Domyślnie

    Ja rowniez zamowilem demo jak sie nie sorawdzi to reklamacja do skutku i brak dalszych zamowien i zla opinia. Nie warto oszczedzac na klientach mam nadzieje ze taka firma nie robi sibie jaj z klientow i takie rzeczy sa incydentalne. Obadam jak dostane.

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #1253

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Ja rowniez zamowilem demo jak sie nie sorawdzi to reklamacja do skutku i brak dalszych zamowien i zla opinia. Nie warto oszczedzac na klientach mam nadzieje ze taka firma nie robi sibie jaj z klientow i takie rzeczy sa incydentalne. Obadam jak dostane.

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    najlepszefoto.pl chyba jednak robi sobie jaja z ludzi, bo jedyne co mi powiedzieli teraz na priv to: przepraszamy za zaistniałą sytuację. I tyle. (i że przekażą moje uwagi do ludzi, którzy projektują nowe produkty). 2 razy rozklejający się album, za pierwszy razem masakrycznie (wymiana na nowy), za drugim razem mniej, ale tez się rozkleja w tym samym miejscu. Gdyby mi oddali pieniądze, to nie byłoby drugiego razu, ale nie chcieli oddać kasy. Więc radzę omijać ich z daleka.
    Teraz mam zapytania od klientów, ale nie mam sensownego albumu pokazowego i kasy na nowy.
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 20-09-2017 o 19:32

  4. #1254

    Domyślnie

    Zwroc sie do rzecznika praw konsumenta. Zaplaciles za towar wadliwy wiec nalezy ci sie naprawa, zwrot kosztow, wymiana na inny bez wad itd. Ja nie popuszcze jesli mi takie jajca beda robic. Internet ma moc.

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  5. #1255

    Domyślnie

    Raz miałem problem z najlepszefoto (3 lata temu), ale bardzo profesjonalnie załatwiony. Sprawnie i szybko.
    Przy efekcie skali, a trzeba powiedzieć, że wszystkie biznesy właściciela tej firmy rosną, to pewnie skończy się "indywidualne" traktowanie ludzi.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #1256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Raz miałem problem z najlepszefoto (3 lata temu), ale bardzo profesjonalnie załatwiony. Sprawnie i szybko.
    Przy efekcie skali, a trzeba powiedzieć, że wszystkie biznesy właściciela tej firmy rosną, to pewnie skończy się "indywidualne" traktowanie ludzi.
    Mnie skusiła tylko niska cena albumu (brałem go właściwie na próbę, ew. gdyby nie wypaliło, wykorzystam go do starych rodzinnych fot). Gdyby nie to, nigdy nie skorzystałbym z firmy o tak żenującej nazwie.

  7. #1257

    Domyślnie

    Czyli reasumując gdzie warto kupować albumy?

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D300 / D7100
    parę szkieł, parę lamp. Taki amatorski zestaw

  8. #1258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tysszek Zobacz posta
    Czyli reasumując gdzie warto kupować albumy?

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Na pewno nie w najlepszefoto.pl, no chyba że chcesz mieć najgorszy album, rozklejający się i masz czas na reklamacje.
    Też jestem ciekaw, ale ci co mają dobre źródła pewnie nie zdradzą.
    Druga opcja to faktycznie wydać sporo na markowe produkty z Anglii, Niemiec czy Włoch, ale to wtedy może być ciężko przekonać klientów do takich cen.
    Osobiście mam namiary na tradycyjną manufakturę ręcznie robionych albumów we Włoszech w Arezzo, i także w Anglii, ale ceny zaczynają się od 500zł plus wysyłka.
    Zostaje chyba tylko Barański, tyle że nie dla mnie, bo nie robi 30-stek, i 28.
    (A powinien, bo oprócz 25 i 33, ma zupełnie absurdalne gigantyczne 36 i 42cm, po co to komu takie nieporęcznie cegły.)


    Ale jeśli zadowoli cię fabryczna produkcja, wtedy: Henzo, Walther, Goldbuch
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 21-09-2017 o 16:36

  9. #1259
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tysszek Zobacz posta
    Czyli reasumując gdzie warto kupować albumy?

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    No przecież u Marka Bodzioch i nie jest to żadna tajemnicą że to najlepsze albumy na rynku.

  10. #1260

    Domyślnie

    Bralem u Marka jeden album jakis czas temu i potwierdzam ,ze sa pancernie zrobione i ich jakosc jest naprawde bez zarzutu. Nie zamawiam tam tylko dlatego, ze na tamten czas faktura skorek mi nie odpowiadala. Musze zrobic rewizje dostawcow bo moze cos sie zmienilo.

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

Strona 126 z 127 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •