Close

Strona 76 z 127 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artymek Zobacz posta
    ..ale znalazłam pracownię introligatorską, która robi mi świetne jakościowo albumy.. Dlatego też zastanawiam się czy to ja mam szczęście i trafiłam na takowego introligatora, który oddaje mi do ręki porządny i ładny produkt, czy Wy pecha, że takowego nigdy nie znaleźliście

    Cytat Zamieszczone przez artymek Zobacz posta
    Nigdzie nie napisałam, że firma, którą znalazłam produkuje albumy lepsze od B....
    Bo Ty po prostu masz szczęście..
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  2. #752

    Domyślnie

    Introligatorów z ciekawą ofertą w Polsce nie brakuje, raczej klientów na tę ofertę. Np. http://www.adl-dl.pl/pl/oferta/%C5%9...y_%C5%9Blubne/
    Ostatnio edytowane przez black_bird ; 15-09-2011 o 12:55

  3. #753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Introligatorów z ciekawą ofertą w Polsce nie brakuje, raczej klientów na tę ofertę. Np. http://www.adl-dl.pl/pl/oferta/%C5%9...y_%C5%9Blubne/
    Problem polega na tym, że nie potrafią skutecznie powalczyć o klienta. Albumy B. mają wzięcie, bo o nich ty rozmawiamy, bo je chwalimy, mimo, iż obsługa klienta nie stoi na najwyższym poziomie (nie interesuje mnie tłumaczenie dużo roboty- mało czasu). Jak się prowadzi sprzedaż czegokolwiek, powinno się uwzględnić jakiś system demonstracyjny, bo nikogo dziś nie stać na zamówienie albumu w ciemno, o ile nie ma renomy (opisywanej tu w przypadku B.). Nie chodzi tu o to, by wyrwać za darmo album, ale otrzymać jakiś zestaw próbek do pomacania, gdyż zdjęcia na stronach www nie są odpowiednim odniesieniem najczęściej.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  4. #754

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    Jak już wspominałem wcześniej, też polecam Viva Litera ... Leżą u mnie dwa kartony ich albumów, ale nie mam kiedy ich przefocić ... może po weekendzie mi się uda.
    Ciągle czekamy na przefocenie.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  5. #755

    Domyślnie

    W sprawie albumów to warto tutaj zajrzeć:
    http://albumania.pl/
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Ciągle czekamy na przefocenie.
    Wiem, wiem ... mnie ostatnio terminy gonią trochę i nie mam czasu. Po weekendzie mi się sytuacja uspokoi na tyle, że zrobię zdjęcia.

  7. #757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Introligatorów z ciekawą ofertą w Polsce nie brakuje, raczej klientów na tę ofertę. Np. http://www.adl-dl.pl/pl/oferta/%C5%9...y_%C5%9Blubne/
    Bo ceny iście introligatorskie- sprawdziłem.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  8. #758

    Domyślnie

    Witam,

    przyłączę się do opinii że 25x25 od Barańskiego są jeśli chodzi o grzbiet gorzej wykonane od świetnych 33x33. Nie przeglądałem wszystkich 77 stron dyskusji, ale gdyby ktoś szukał dobrego albumu 25x25 (takie robię do chrztów) to spójrzcie na to: Link
    To album firmy Viva Litera.

    Poszukuję idealnego kompromisu pomiędzy wielkością odbitki do dużego albumu (33x33) a dużym albumem... Nie widziałem firmy która miałaby wyklejany album 30x30 w dobrej jakości. Rzeczywiście 15x23 w 30x30 wyglądałoby super - jak ktoś wcześniej napisał.
    Jeśli miałby być 33x33 to odbitka musiałaby być z czegoś takiego jak 18x24 - ale z zachowaniem proporcji boków czyli przy długości 24, na wysokości powinno być 16. Szukałem w labach i nie ma opcji, jeśli już to pozostaje przycinanie z większych formatów tylko kto ma czas na wycięcie 100 fotografii..,
    W VL mają format 29x29 i może to byłoby idealne do formatu 15x23 (jeszcze takiego formatu albumu nie zamawiałem) no ale cena jest taka sama jak dla formatu 33x33...

    Kto robi dobre 30x30 ?

    Kuba.
    fotoblog.zowsik.com - reportaże
    zabawki: 5Dmk2, 24 1.4L II, 15 2.8 fisheye, 50 1.4, 85 1.4, T 70-200 2.8, EX580 II...

  9. #759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KubaZowsik Zobacz posta
    Witam,

    Rzeczywiście 15x23 w 30x30 wyglądałoby super - jak ktoś wcześniej napisał.
    .
    Cytat Zamieszczone przez KubaZowsik Zobacz posta
    Kto robi dobre 30x30 ?
    Kuba.
    Znam takie albumy, produkuje je masowo mój kolega Sławek Szewczul. Są perfecto wykonane, dla mnie może nawet lepsze niż te od Barana bo czuć w dotyku, że to hand made. Czlowiek ma bardzo duże doświadczenie w produkcji i jest bardzo dokładny. Piszcie do Niego, dzwońcie pytajcie. Niemniej moim zdaniem według mnie nawet w karcie 30x30 zdjęcie 23x15 wygląda jakby ktoś przyoszczędził na kliencie robiąc odbitki w labie nie mówiąc już o hektarowych kartach z albumów 33x33 gdzie powiększenie minimum to 25,4 x 17,5 powinno być. Aaaaa Slawek robi albumy pod każdy rozmiar nawet 28x27 jak się zamówi więcej niż jeden.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #760

    Domyślnie

    dzięki za informację !!
    fotoblog.zowsik.com - reportaże
    zabawki: 5Dmk2, 24 1.4L II, 15 2.8 fisheye, 50 1.4, 85 1.4, T 70-200 2.8, EX580 II...

Strona 76 z 127 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •