Close

Strona 3 z 127 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucid Zobacz posta
    Credka ile bierzesz za zlecenie skoro aż tyle zdjęć w tak dużym formacie oddajesz i to jeszcze w barańskim???
    a to było tak:
    na początku zaproponowałam parze album Walthera, zobaczyli i porównali z Barańskim, decydując się na zakup z własnej kieszeni, z mojej strony była dopłata za równowartość Walthera. W sumie zapłacili ok. 1500zł za albumy i odbitki. Wielu (pseudo)fotografów na forach pisze, że oddają po 3 albumy i 100 dużych odbitek... ciekawe ile dopłacają do interesu, jeśli za pakiet biorą max. 1200zł
    Na początku oferowałam w pakiecie album Walthera każdemu i ten każdy wolał sam płacić za Barańskiego po 200 zł, co nie do końca potrafię wytłumaczyć Teraz już nie oferuję
    Ostatnio edytowane przez credka ; 13-07-2010 o 22:35

  2. #22

    Domyślnie

    Poldom lezy u mnie ze 2 lata i zaden klient go nie chce. Panodie Nora kilka sztuk w ubieglym sezonie wykleilem bardzo fajny album i klienteli sie podobal, ale jak pisze Himi juz go nie produkuja.
    Przewaznie oddaje zdjecia w albumach Goldbuch, co jest dla mnie wazne maja karty skrecane na sruby i jesli idzie mniejsza ilosc zdjec to wyjmuje karty a jesli wieksza to karty dodaje.
    Zreszta w tym sezonie tylko 3 klientow na album reszta fotoksiazka.

  3. #23

    Domyślnie

    potwierdzam poldomy się w większości rozlatują a to już jest niefajne taka antyreklama dla fotografa....
    sporo gratów

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    No ja wlasnie album i odbitki mam w cenie, wiec nie bardzo usmiecha mi sie kupowanie albumow za kilka stowek.
    ja odbitki mam w cenie zlecenia - a że mam podpisaną umowę o współpracy z pewnym labem to cenę mam bardzo korzystną - więc w sumie to jestem w stanie przełknąć. Oczywiście odbitki do pierwszego głównego albumu pary młodej. Jeśli życzeniem jest większa ilośc albumów = dodatkowa opłata za odbitki.

    Z albumami kiedyś zrobiłem tak - zapisałem w umowie że koszt albumu głównego dla pary młodej do max kwoty 150zł jest w cenie zlecenia. Jeśli zażyczyliby sobie album od np barańskiego za 380zł - to wtedy wiadomo że do dopłaty jest 230zł. W tym sezonie z tego zrezygnowałem i pozostawiłem w cenie odbitki. Albumy pokazuję na przykładach i opowiadam jak one wygladają i wówczas młodzi podejmują decyzję. Ja jedynie podpowiadam kilka naprawdę dobrych rozwiązań i decyzję podejmują sami w kwestii albumu.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ja odbitki mam w cenie zlecenia.(...)
    Albumy pokazuję na przykładach i opowiadam jak one wygladają i wówczas młodzi podejmują decyzję. Ja jedynie podpowiadam kilka naprawdę dobrych rozwiązań i decyzję podejmują sami w kwestii albumu.
    i taki system wydaje mi się najrozsądniejszy.

  6. #26

    Domyślnie

    Jak kilka osób wspomniało bardzo fajnym albumem jest Henzo Lonzo (okładka czarna, bordo, granat, biała) z ładnej eko skóry. Wykonanie też w porządku, rzadko trafiają się jakieś wady fabryczne. Największa wersja to 80 stron, spokojnie wystarcza na wklejenie 100 zdjęć (wystarczy co jakiś czas wkleić na stronę 2 poziomy).
    Klientom którzy mieli w cenie album Henzo podsuwam propozycję dopłaty (ok 100zł) na album Barańskiego. W tym roku oferuję już tylko Barańskiego.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #27

    Domyślnie

    widze ze fajny temat rozpoczalem to dorzuce jeszcze jedno pytanie - na jakim papierze zdjecia dajecie najczesciej: blysk/mat/satyna/inny
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  8. #28

    Domyślnie

    Ja u siebie w ofercie standardowo daję klientowi odbitki : 40-80 w zależności od pakietu. Jeśli klient życzy sobie album tradycyjny to pokazuję tylko i wyłącznie Barańskiego - nie mam ochoty na późniejsze reklamacje.

    Klient płaci za Barańskiego 450 - 700 zł ( z 80 odbitkami i wklejeniem)

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neverhood Zobacz posta
    widze ze fajny temat rozpoczalem to dorzuce jeszcze jedno pytanie - na jakim papierze zdjecia dajecie najczesciej: blysk/mat/satyna/inny
    było już kilka podobnych tematów
    Raz oddałam błysk... po jakimś czasie młodzi wrócili z prośbą o dodatkowe w macie Od tamtej pory nie zdarzyło mi się, żeby ktoś chciał inny niż mat, a dokładniej mat jedwabisty.

  10. #30

    Domyślnie

    ja oddaje tylko i wyłacznie na papierach matowych, satynowych, jedwabistych. Żadnego błysku.

Strona 3 z 127 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •