Close

Strona 26 z 127 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #251

    Domyślnie

    Błagam cię....Poldom....Miewałem już takie, które zamiast 50 kart miały....43.

  2. #252

    Domyślnie

    Potwierdzam, że także w Henzo jest czasem mniej stron niż być powinno (pomijam te strony które są bez pergaminu na końcu)
    O ile do tej pory po prostu wklejałem mniej, o tyle chyba zacznę takie "kwiatki" reklamować...

  3. #253

    Domyślnie

    Jakość leci na pysk jak widzę. Już nie tylko poldomu.

  4. #254

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Jakość leci na pysk jak widzę. Już nie tylko poldomu.
    I dlatego aż dziwne, że ktoś z kasą nie znalazł tej niszy na rynku....
    Jak tak dalej pójdzie to naprawdę nie będzie wyboru :-/
    Chyba, że uderzyć w stronę coraz bardziej popularnych fotoksiążek i olać albumy.

  5. #255

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Błagam cię....Poldom....Miewałem już takie, które zamiast 50 kart miały....43.
    himi - ja Poldom kupuje zawsze z fotokoszyka, sprzedawce uprzejmie prosze o rozpakowanie i sprawdzenie albumu przed wysylka, robie tak za kazdym razem jak kupuje poldom, nauczony przykrym doswiadczeniem. Pan ze sklepu NIGDY nie robi problemu. Jak cos jest nie tak, ów mily pan dzwoni i informuje jesli nie ma juz albumow na wymiane, lub jesli cala partia jest do kibla. Dzieki takiemu zabiegowi poldomy ktore przychodza do mnie sa pieknie wykonane, pergaminy nie pogniecione, karty bez wad, okladka bez ryski.
    Zaleta poldomow - niektore modele sa ogromne - 36x36 cm - idealne jesli chcemy w albumie swobodnie wkleic A4 np plenerowe, lub po 2 sztuki na stronie np. 13x18, 15x21...
    Ostatnio edytowane przez nonameuser1 ; 01-10-2010 o 11:37
    D700 + MB-D10 | D700 + MB-D10 | Z16/2.8 | N14-24/2.8 | N35/1.8 fx | N85/1.8 | SB600 | SB800 | Nova 5 | Inverse 100

  6. #256

    Domyślnie

    no no wszystko pieknie - tylko co będzie jak taki poldom po obejrzeniu 10 razy przez młodychm 3 razy przez rodziców, po dwa razy przez ciocie i po razie przez wszystkich znajomych - SIĘ ROZPADNIE !! Jedyny raz dawno temu kleiłem poldom - po wyklejeniu 3/4 albumy na poczatku juz cos z niego odpadało i się dziwnie luźny zrobił

  7. #257

    Domyślnie

    A skad wiesz ze sie henzo, walter albo baranski nie rozpadnie? Moze akurat bedziesz mial pecha i trafi sie felerny egzemplarz. Jak widac kazdy producent zalicza wpadki, poldom zapewne z racji niskiej ceny czesciej, ale skoro album jest bez wad to dlaczego mam zakladac ze nie wytrzyma proby czasu? Poza tym widzialem "moje" poldomy np. po 2 latach miętolenia przez rodzine i znajomych i nic sie nie dzialo, wiec wiem o czym mowie.
    Zeby nie bylo - nie bronie poldomu bo to nie moja ulubiona firma ale nie wykluczam tych albumow. Jesli trafilo sie na taki bez bubli to sa naprawde fajne (szczegolnie podobają mi sie z serii Neo albo nieprodukowane juz Lamary).
    D700 + MB-D10 | D700 + MB-D10 | Z16/2.8 | N14-24/2.8 | N35/1.8 fx | N85/1.8 | SB600 | SB800 | Nova 5 | Inverse 100

  8. #258

    Domyślnie

    Jakość poldomu - tragedia, ale czego się spodziewać za 40 zł? W henzo też zdarzają się wpadki, ale to raz na 20 albumów.

  9. #259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franeq Zobacz posta
    ...W henzo też zdarzają się wpadki, ale to raz na 20 albumów.
    to niewesoło, robiąc 20 ślubów na sezon albo mamy szczęście i wszystkie są ok, albo mamy pecha i 3 do kibla...
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  10. #260

    Domyślnie

    ja zawsze kupuje Henzo Gran Cara Bordo, chce teraz zamówic Barańskiego bo już tak chwalicie
    Henzo jest ok, mam jeden Poldomu i z przymkniętymi oczami w półmroku wygląda ok ale żyto straszne w środku,
    Henzo ładnie zrobiony tylko czasami coś krzywo i klej czasem wyłazi i dziwne jest że nie ma pergaminu na dwóch ostatnich kartach, generalnie album jest na 70 zdjęć wię c mam albo 10 albo 20 zdjęć zapasu a z plenerem to biore 50 kart, teraz mam ostatnie zlecenie na format zdjęć 18x24 więc mi zostaje po szerokości jakieś2 cm marginesu, ale przechodzę na format 15x21, używa ktoś takich formatów zdjęć na kartach szer.26 i wys 30?

Strona 26 z 127 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •