Close

Strona 103 z 127 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #1021

    Domyślnie

    He he, to ja powiem jakby z punktu widzenia klienta bo mamy pokazowe dla rodziców 25x25 z wklejonymi i 15x23 i 13x19, 5 i jeszcze ani jedna para nie wybrała z 13x19, 5.

  2. #1022

    Domyślnie

    Taka polska mentalność po prostu
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  3. #1023

    Domyślnie

    Lisek się schował, przynajmniej stronka skończona. Działają jeszcze?

  4. #1024

    Domyślnie

    Edit.
    Orientujecie się może, czy wzornik albumów B. będzie zmieniany na 2012? Na te i kilka innych pytań zadanych (naiwnie mailowo) oczywiście nie dostałam odpowiedzi (długi i obfity staż współpracy niczego nie zmienił), dodatkowo poczekam dłużej na paczkę, gdyż ta bez uprzedzenia wylądowała pod adresem faktury zamiast dostawy Najgorsze, kiedy nieudany kontakt telefoniczny kończy się prośbą o kontakt mailowy i tak w kółko.
    Albumy fajne, ale współpraca z klientem nie kończy się tylko na ładnym sprzedanym produkcie...

    Btw. Czy do składania zamówień korzystacie z formularza na stronie, czy składacie mailowo?

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Edit.
    Orientujecie się może, czy wzornik albumów B. będzie zmieniany na 2012?
    Na 2012 jeśli miał by coś zmieniać to już by zmienione było, sezon już w pełni przecież.
    Osobiście przechodzę na albumy Sławka Szewczula, o których już kiedyś wspominałem. Nie żebym reklamę robił, ale produkty pierwyj sort, zrobione tak porządnie jak aparaty Nikona, a ja lubieę wykonanie perfecto.
    tu można polukać trochę
    http://www.facebook.com/Albumyart?ref=ts
    ps.
    może by zacząć robić albumy, wydaje się to proste
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #1026

    Domyślnie

    Jakieś dziwne zbiegi okoliczności - właśnie się na fejsie reklama wrzuciła - nowe albumy Barana... cała masa, cały wzornik do wymiany.
    Jeśli w mojej zaginionej paczce nie będzie ani słowa odpowiedzi na moje pytanie o zmianę wzorów, to ... ojojoj! Będzie wnerw.
    Robinie, dzięki za link, prawdopodobnie przyda się alternatywa na dalszą współpracę.

  7. #1027

    Domyślnie

    Zgadza się, mailowy kontakt z panem Barańskim ciągle pozostawia wiele do życzenia. Fajnie że są nowe kolory okładek, ale ja bym oczekiwał innej zmiany - poprawy jakości albumów 25x25. Fajnie by było, żeby wyglądały one tak samo jak 33x33 lub 36x36 i żeby po wklejeniu zdjęć okładki się tak nie odkształcały. Ale chyba niedoczekanie moje...

    A wzornik albumów to stałym klientom powinien przysługiwać bezpłatnie. 50 zł za parę kawałków materiału to jednak przesada. W zeszłym roku kupiłem i nie uśmiecha mi się teraz wydawać kolejnych 5 dych.
    Ostatnio edytowane przez gerronimo ; 24-04-2012 o 14:36

  8. #1028

    Domyślnie

    Niestety kontakt meilowy z Barańskim jest żaden lub prawie żaden (proponuje dzwonić). Nowe kolory okładek nie są rewelacyjne, ale fajnie że jednak coś się zmienia. Też polecam albumy Sławka, są szyte i bardzo estetycznie wykonane. Z introligatorskich albumów ciekawe są albumy Intro, oraz wyższe modele Empola.

  9. #1029

  10. #1030

    Domyślnie

    Marek...masz jakiś wzornik okładek?

Strona 103 z 127 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •