Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Aparat przyszłości????

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11145

    Jeżeli tak mają wyglądać aparaty w przyszłości to ja sobie kupie 30 Nikonów D3x trochę szkieł i tylko nimi będę focił bo chyba się nie przestawię na takie aparaty.... co sądzicie o takim rozwiązaniu? to dopiero koncepcja ale mnie już nie przypada do gustu no chyba, że będzie posiadać obiektyw o zakresie ogniskowych od 8mm Fish-eye do 1300 f4 to może się zastanowię :P

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    mnie się to podoba najbardziej
    cytat: ma oferować wbudowany obiektyw o możliwościach makro i zoomie sięgającym 5000 mm. Do tego ma być na tyle nieduży, aby mógł być obsługiwany przez kobietę.

  3. #3

    Domyślnie

    Wonder Camera ma nagrywać tylko filmy, ponieważ jakość jaką będzie oferowała matryca ma pozwolić na wyciągnięcie dowolnej klatki z filmu.
    a dla mnie to jest najlepsze stwierdzenie i przypuszczam, że nastąpi to dużo szybciej niż za 20 lat
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    Ale pier...ly, az sie usmialem. Normalnie z tymi 5000mm w rozmiarze tak malym ze aparat bedzie mogla obslugiwac kobieta...toz to prawie kieszonkowy teleskop Habla Tak na powaznie to tak niesmialo czekam kiedy producenci rozpoczna wyscig na rozpietosc tonalna matryc, a nie tylko ISO i Mpx (choc z Mpx troche ostatnio przychamowali).
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    szczerze powiedziawszy wątpię w tego canona ...
    Ostatnio edytowane przez mww7 ; 06-07-2010 o 23:43

  6. #6

    Domyślnie

    EDIT:

    chociaż... widzę że prototyp szkła 5200mm już mają


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Wonder Camera ma nagrywać tylko filmy, ponieważ jakość jaką będzie oferowała matryca ma pozwolić na wyciągnięcie dowolnej klatki z filmu.
    a dla mnie to jest najlepsze stwierdzenie i przypuszczam, że nastąpi to dużo szybciej niż za 20 lat
    A jak bede chcial zrobic takie zdjecie:


    to jak?

  8. #8

    Domyślnie

    to wtedy wyciągniesz Nikona D4xs ze szkłem 10-200/2.8, a ludzie zaczną wytykać Cię palcami i się śmiać, że masz takiego starego grata jeszcze:P
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Wonder Camera ma nagrywać tylko filmy, ponieważ jakość jaką będzie oferowała matryca ma pozwolić na wyciągnięcie dowolnej klatki z filmu.
    A ze sobą będziemy nosić halogeny stadionowe zamiast stosunkowo małej lampy błyskowej?
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    A ze sobą będziemy nosić halogeny stadionowe zamiast stosunkowo małej lampy błyskowej?
    - po co ? mając do dyspozycji iso 1 000 000
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •