Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    rap_pacjentka
    Gość

    Domyślnie potrzebuję pomocy!

    witam, mam taki problem, że zbiłam filtr uv gdy miałam zamocowany na obiektywie. drobinki szkła dostały się pod pierścień zooma i chrobocze tak jak używam zooma... w media markcie powiedzieli mi, że firma nikon nie naprawi tego za darmo. może ktoś się orientuje ile kosztuje czyszczenie obiektywu?

  2. #2

    Domyślnie

    Tysiąc pięćset sto dziewięćset
    A tak na serio - zadzwoń, przedstaw sytuację i wyślij. Nie koniecznie do serwisu firmowego. Jest dużo rzetelnych i tańszych firm. Tak na ogól nikomu nic się nie bije na obiektywie - gwoździe wbijamy narzędziami do tego celu przeznaczonymi I na boga nie pytaj ile, bo to tylko wróżenie z fusów. Uszy do góry i łap za słuchawkę.

  3. #3
    rap_pacjentka
    Gość

    Domyślnie

    no dzwoniłam już do nich... no zbił mi się filtr UV, który był nakręcony na obiektyw ;d aparat działa to fakt, dziś już z 800 zdjęć zrobiłam xD ale musze pomyśleć o tej naprawie na poważnie, bo jak ma mi się obiektyw popsuć to dziękuje, a nowego nie mam zamiaru kupić na razie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rap_pacjentka Zobacz posta
    no dzwoniłam już do nich...
    Skoro dzwonilas to pewnie wiesz ile kosztuja taka naprawa

  5. #5
    rap_pacjentka
    Gość

    Domyślnie

    no nie, bo mi nie powiedzieli.... nawet nie chcieli powiedziec w jakich granicach -.-'

  6. #6

    Domyślnie

    co to jest "xd"?
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rap_pacjentka Zobacz posta
    no nie, bo mi nie powiedzieli.... nawet nie chcieli powiedziec w jakich granicach -.-'
    Skoro serwis nie wie to skad my mamy wiedziec ?? Z fusow chyba nie wrozymy, choc z niektorymi to nic nie wiadomo

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rap_pacjentka Zobacz posta
    witam, mam taki problem, że zbiłam filtr uv gdy miałam zamocowany na obiektywie. drobinki szkła dostały się pod pierścień zooma i chrobocze tak jak używam zooma... w media markcie powiedzieli mi, że firma nikon nie naprawi tego za darmo. może ktoś się orientuje ile kosztuje czyszczenie obiektywu?
    To może podaj o jaki obiektyw chodzi.Jeśli to ma być 18-55 to lepiej sobie odpuścić bo czyszczenie przekroczy cenę obiektywu który można kupić za 200 zł.na forumowej giełdzie albo innym allegro
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •