Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Koniec gwarancji

    Hej,

    padlo mi d5000 (znany problem z zasilaniem, brak sladow zycia). Kupione dokladnie 29 czerwca u Slawka. O ile pamietam (nie mam przy sobie papierow) gwarancja jest roczna, czyli konczy sie we wtorek. Teraz pytanie - w poniedzialek pakuje go i wysylam na postepu (strach sie bac...), czy jezeli dojdzie we wtorek (termin uplywu gwarancji) to dalej naprawa bedzie traktowana jako gwarancyjna? liczy sie data wysylki czy otrzymania przez serwis?

    pozdr. Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #2

    Domyślnie

    A czy nie jest to uznane za wadę i naprawiane bezpłatnie nawet po gwarancji?
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    Artx sprawdź nr seryjny aparatu tutaj: http://advisory.nikonrepair.eu/language_select.aspx: jak będzie na liście wadliwych to dostaniesz info co dalej.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #4

    Domyślnie

    sprawdzalem, jest wadliwy, odeslalem do serwisu, czekam na jakas odpowiedz (poki co nie mam nawer potwierdzenia jego otrzymania)
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  5. #5

    Domyślnie

    Trzeba było wysłać do sprzedawcy z tytułu niezgodności tow. kons. z ustawą. Masz na to dwa lata.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #6

    Domyślnie

    heh, wlasnie dlatego pytalem o porade... no nic, zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •