Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Powtarzam po raz setny - paczki sprawdza się W DRZWIACH W OBECNOŚCI KURIERA !!!!
    Nie we wszystkich pewnie, ale w niektórych firmach kurierskich kurierzy mogą byc swiadkiem sprawdzenia zawartosci paczki tylko gdy opakowanie jest uszkodzone. Gdy karton nie ma zadnych defektów kurier mówi "papa, nie mam czasu" i ucieka w trymiga.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  2. #12

    Domyślnie

    Mam zachowane pudełko, nawet różek nie wgnieciony, dlatego też nie sprawdzałem w obecności kurki.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Nie we wszystkich pewnie, ale w niektórych firmach kurierskich kurierzy mogą byc swiadkiem sprawdzenia zawartosci paczki tylko gdy opakowanie jest uszkodzone. Gdy karton nie ma zadnych defektów kurier mówi "papa, nie mam czasu" i ucieka w trymiga.
    Pewnie, że ucieka bo im zawsze się pali i wszędzie spieszy - zresztą przy tych chorych, korporacyjnych normach absolutnie się im nie dziwię. Gdyby każdy dokonywał w drzwiach wielkich ekspertyz to wyrzuciliby ich z roboty po jednym dniu - taka polska rzeczywistość...
    Wystarczy jedynie burknąć bardziej dosadnie, iż chciałbyś sprawdzić sprzęt i ma zaczekać - zapewniam, że jeszcze żaden nie odmówił a miałem ich naprawdę wielu.

    Kundzior - jeśli to wyłącznie kwestia tego plastikowego pierścienia to zapewniam Cię szczerze, że szkoda życia, nerwów, straconych pieniędzy i czasu. Wyślij do serwisu, zapłać te kilkadziesiąt zł za ten drobiazg i zapomnij o sprawie. W sądzie nic nie wygrasz bo nie masz jednoznacznych dowodów, że szkoda powstała w Fototroniku - to fakt.
    Sprawa zatem może skończyć się za 2 lata, stracisz kupę kasy na rozprawy, dojazdy, pisma, nie daj Boże rzeczoznawców a na 99.9% i tak ją przegrasz...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #14

    Domyślnie

    Ale o co Ci chodzi???

    Skoro dzwoniłem i powiedzieli że zrobią, a tylko spieprzyli to nie nazywa się serwis.

    Widzę ze jeden z pracowników serwisu się pojawił na forum (ew. sympatyk partaczy), spoko to nie koniec pisania mojej opinii o tym serwisie.

    I nie widzę powodów aby w sobie coś zmieniać, bo nic nikomu nie popsułem a jak popsułem to odkupiłem/naprawiłem, taka czysta ludzka uczciwość.

    A zresztą widzę że z jakimś trolopetą piszę.
    Ostatnio edytowane przez Kundzior ; 03-07-2010 o 11:28
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #15

    Domyślnie

    Może usiądź , weź głęboki oddech i napisz jeszcze raz, po Polsku, o czym - i co najważniejsze - do kogo Ty piszesz bo coś ciężko mi to powyższe "coś" zrozumieć...
    Ale zanim odpowiem w tonie na jakim te brednie zasługują wpierw się upewnie - CZY TY ABY NA PEWNO MÓWISZ DO MNIE ??
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Może usiądź , weź głęboki oddech i napisz jeszcze raz, po Polsku, o czym - i co najważniejsze - do kogo Ty piszesz bo coś ciężko mi to powyższe "coś" zrozumieć...
    Ale zanim odpowiem w tonie na jakim te brednie zasługują wpierw się upewnie - CZY TY ABY NA PEWNO MÓWISZ DO MNIE ??

    Nie, nie do Ciebie, wsadziłem ignora dla jakiegoś trolla (się tu rozpisywał), deczko mnie zdenerwował, właśnie tonem swych mizernych wypocin.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #17

    Domyślnie

    A to ok, nie było mnie tu od rana i widzę, że wiele mnie ominęło
    Odpisałeś bezpośrednio na mojego posta - a tylko ja tu z Tobą dyskutuję - zatem trochę mnie to podirytowało, przepraszam.
    Lepiej cytować czyjeś wypowiedzi - uniknie się takich dziwolągów
    pozdrawiam i życzę szybkiego rozwikłania konfliktu
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #18

    Domyślnie

    Ja spokojny jak baranek.... niejaki troll morpheuz napisał "jest takie powiedzenie:"Chcesz zmieniać świat -zacznij od siebie"

    Serwis też mógł Ci napisać, że nie mieli czym rozkręcić obiektywu i zrobili to kombinerkami."

    itp. deko mnie zmierził ale już na ignorku śmiga.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •