Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie CLiffs of Moher vol.2

    WItam, kontynuacja tego wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=148146 , z tego wypadu chyba najbardziej spodobała mi sie ta fotografia, dlatego postanowilem ja zamiescici w osobnym wątku, miłego odbioru.



  2. #2

    Domyślnie

    Niebo przybralo troche rozowego koloru, na ziemi jak dla mnie za duzy kontrast... c'mon stac cie na wiecej!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Niebo przybralo troche rozowego koloru, na ziemi jak dla mnie za duzy kontrast... c'mon stac cie na wiecej!
    Specjalnie zdejmowalem czerwnienie i magente z nieba, i szczerze to ja nic nie widze na tym niebie, co do kontrastu - mi pasi.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja napisalem wlasne odczucie w odbiorze zdjecia. Skoro kontrast jest dla Ciebie OK, wiec widocznie jest OK.

    Nie siedze u siebie na monitorze tylko w pracy wiec moge sie mylic bardzo.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Ja napisalem wlasne odczucie w odbiorze zdjecia. Skoro kontrast jest dla Ciebie OK, wiec widocznie jest OK.

    Nie siedze u siebie na monitorze tylko w pracy wiec moge sie mylic bardzo.
    Ok, dzieki za uwagi Sebek.

  6. #6

    Domyślnie

    No niestety ale Sebek sie nie myli przekontrastowales fotke......no i ten roz na niebie......kupiles jakies polowki ze tak farbujesz?
    Ale kadr super!
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 15-06-2010 o 13:56

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No niestety ale Sebek sie nie myli (...)
    Sebek sie tez myli a ostatnio czesto mu sie to zdarza!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    No to potwierdzę jedynie to co przedpiszcy napisali. Zgadzam się całkowicie z Sebastianem a co za tym idzie (o dziwo!) z Gregiem

  9. #9

    Domyślnie

    J.w....kolor się sypnął.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Swietny kadr!!!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •