Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1

    Domyślnie Album ślubny - kolor kart

    Szybkie pytanko. Wybieram album dla młodych i w pewnym momencie lekko zwątpiłem.
    Osobiście preferuje albumy z kartami w kolorze czarnym, zdjęcia imo lepiej się prezentują. Ale jak wygląda sytuacja z fotografią ślubną? Czy czarne karty nie są "za mroczne"? Białe niby bardziej pasują*swoją czystością do okazji ale czy już pasują tak do zdjęć?

    Jakie wy preferujecie kolory? Biały vs czarny.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    Jak już to robię na ecru.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Jak już to robię na ecru.
    zdecydowanie.

  4. #4

    Domyślnie

    ja dla odmiany czarne. Jakoś tak dla mnie ładniej.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  5. #5

    Domyślnie

    Ecru widziałem, ale niestety te które oglądałem były strasznie tandetne Macie swoje jakieś ulubione modele?
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  6. #6

    Domyślnie

    czasem ciekawym kolorem jest bordo, ale najbardziej eleganckim wg mnie jest czarny - możesz wpasować parę wybranych zdjęć w czarnr, ecru, białe lub wspomniane bordo i sprawdzić jak się ten konkretny zestaw zdjęć prezentuje w zależnosci od koloru tła
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    jak masz foty czarno-białe to ja zawsze daje czarne karty, jak foty kolorowe to obojętne. Najlepiej zapytaj młodych jakie wolą i się wyjaśni

  8. #8

    Domyślnie

    Jako alternatywę dla albumów ze stronami czarnymi czy ecru polecam poszukać jeszcze albumu z bordowymi stronami.
    Wg mnie zdjęcia ślubne fantastycznie prezentują się choćby w TAKIM albumie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie najbardziej elegancko wyglądają karty czarne (z białym pergaminem).

  10. #10

    Domyślnie

    Czarne to wiadomo tylko nie każdemu się podobają. Trzeba wyczuć klienta. Bronię się przed białymi. Dlatego jak już to ecru
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •