Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jakie body... ?

  1. #1

    Domyślnie Jakie body... ?

    Mam ochotę popstrykać na filmie cz-b...
    Szukam analoga który nie będzie drogi, będzie miał tryb priorytet przyslony, AF i współpracował z lampą SB-900 w TTL-u, choć zawsze mogę wykozystać automatykę lampy więc to nie jest konieczny warunek.

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę , że najlepszym wyborem byłby FE2. Aparat nie do zdarcia( jak zresztą większość starych nikonów), z trybem M i A. Sam ostatnio stałem przed takim wyborem i padło na FM. Jest to starsza wersja FM2 - tylko manual, działa bez baterii, nie do zajechania. Na forum jest dużo takich wątków, więc radzę poszukać

  3. #3

    Domyślnie

    F80, najlepiej z pojemnikiem na baterie: dobry AF, tryby S,A,M,P; współpraca z nowymi lampami i obiektywami z VR-em

  4. #4

    Domyślnie

    F75.
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  5. #5

    Domyślnie

    kazdy bedzie chwali/polecal z czym mial do czynienia, jeden ci powie FM/FM2 drugi F80, jeszcze inny f100 ja ci powiem f801, kazdy ma swoje zalety i wady
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siwyyy77 Zobacz posta
    . współpracował z lampą SB-900 w TTL-u, choć zawsze mogę wykozystać automatykę lampy więc to nie jest konieczny warunek.
    Będziesz musiał pracowac w A lampy, bo SB-900 nie ma ttl z żadnym z analogów (chyba, że F6, nie jestem pewien)

    Wszystkie twoje obiektywy mają pierścień przysłon? Bo jesli nie, to musisz zwrócic uwage na inną, najistotniejszą rzecz.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •