Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Agnieszka

  1. #1

    Domyślnie Agnieszka

    Czekam na lincz. Chociaż mnie się one podobają

    **

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    **
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 3 naj 2 gdyby było w takich samych kolorach itp jak 1 i 3 też byłoby fajne
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    3 i 6 świetne, bardzo mi się podobają.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie cały set udany. Szkoda tylko że 2 taka ciemnawa. A moi faworyci to: 1, 3, 5 i 6
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie trójeczka naj, potem jedynka i szóstka. No i czwórka, chociaż gdyby nie ta latarnia, byłoby MZ lepiej.
    W ogóle bardzo fajne światełko, takie świeże i radosne te zdjęcia są
    clusca
    Fufu X

  6. #6

    Domyślnie

    Mi się podoba 4rka - kadr - tło - modelka fajnie zagrała (brakuje jej jakiejś małej torebeczki w rąsi która opada przy ciele). Jedyne co bym zmienił to może usunięcie roweru z tła - ale musiałbym zestawić ze sobą "z" i "bez" rowerka wtedy podjąłbym decyzję.
    5tkę i 6stkę oszpeca tło. Na 5tce za jasno jest na nogach, ociera się o przepał. Na 2jce przeszkadza mi ciemnica pod brodą - nie widać szyi. 1dynka fajna aczkolwiek ten liść na czole mi przeszkadza i ten kawałek sweterka w lewym-dolnym rogu.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam,
    Generalnie wszystkie bardzo ładne. Szczególnie podoba mi się 2. Lubię takie kadry z "poziomu trawy".

    Pozdrawiam,
    Maciek
    D300 | MB-D10 | N16-85 f3.5-5.6 | N35 f1.8 | N50 f1.4 | J135 f3.5 | T70-210 f4 | N70-210 f4-5.6 D | SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    zdjęcia są dość różne, pod względem jakości najbardziej podoba mi się 3 i 6, 4 jest fajna kadrowo ale szkoda że modelka "zaginęła" w przekontrastowaniu, podobnie w 2
    U born unique don't die as a copy...

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za konstruktywną krytykę. Szczególnie użytkownikowi wywar
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne. Latarnia IMHO stanowi fajny punkt odniesienia do modelki. Wysoka - niska, obie w pionie na geometrycznym tle. super!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •