Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Widzę, że z serwisami (zaówno Sigma jak i Nikon) jest identycznie - niektórzy są z nich zadowoleni a inni nie...
    Nikon

  2. #42

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony. Wysłałem do kalibracji 18-35 bo na d7100 był bf. Po siedmiu dniach zestaw wrócił do mnie w pełni sprawny. Wszystko zależy chyba od rodzaju usługi, czy to kalibracja czy jakiś poważniejszy problem

  3. #43

    Domyślnie

    Możecie mi powiedzieć czy Sigma zawsze (przynajmniej w Waszych przypadkach) od razu zmienia status zlecenia przy zajściu zmian?

    Wysłałem sprzęt w zeszłym tygodniu. Jakoś w czwartek rano sprawdziłem i widnieje zapis "zlecenie zakończone, oczekuje na odbiór osobisty / wysyłkę kurierem"
    Spodziewałem się zmiany statusu w czwartek wieczorem lub najpóźniej w piątek. Teraz nie wiem czy mam koczować przy drzwiach w oczekiwaniu na kuriera czy jest zapisie jak powyżej nie ma szans na otrzymanie sprzętu w poniedziałek.

    P.s.
    Czy ktoś z was był niezadowolony z kalibracji S 18-35 ?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Jeżeli już jest o serwisach... u mnie serwis Nikona wyrobił się - o ile dobrze jeszcze pamiętam - w 5 dni. Także nie wiem kto od kogo powinien się uczyć...
    Bardziej mi chodziło o "merytoryczne" podejscie do kalibarcji niż czas realizacji.
    Nie miałem pozytywnych przeżyć z serwisem nikona stąd taka opinia.
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  5. #45

    Domyślnie

    Ile mniej więcej trwa kalibracja Sigmy 17-50 OS ? Jestem zainteresowany jej zakupem, natomiast czytam o tym że często je trzeba wysyłać na kalibrację. I wciąż się zastanawiam, czy warto ją kupić ;p

  6. #46

    Domyślnie

    Czy ktoś kiedyś naprawiał w serwisie Sigmy zamulający AF? Bo coś się u mnie sypnęło.. Jestem ciekawa kosztu takiej naprawy..
    D750 + D700 + F80 + Pentacon Six TL + 14-24/2.8 + S 35/1.4 + S 50/1.4 + S 85/1.4 + 105/2.8 VR + 70-200 VRII + CZ Biometar 80/2.8 + Sonnar 180/2.8 + SB-800 + Sunpak 555 + PW II

  7. #47

    Domyślnie

    Jaka to sigma? Sa rozne ceny. Najlepiej napisac maila do nich z zapytaniem.

    Wysłane z mojego Hol-U19 przy użyciu Tapatalka

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •