Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Pordzewiałe wodospady

    No... trochę skłamałem w temacie bo nic nie zardzewiało, a kolor rdzy to efekt zabarwień cedru i świerków bagiennych.





  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    okolice Iławy
    Posty
    95

    Domyślnie

    Fajne wodospady. Czwórka mi się podoba.
    A gdzie to? Alaska czy gdzieś bliżej?

  3. #3

    Domyślnie

    Bliżej... Tahquamenon Falls w Upper Michigan. Straszne zadupie jednym slowem mowiac, ale warto pozwiedzac.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez northrop Zobacz posta
    Bliżej... Tahquamenon Falls w Upper Michigan. Straszne zadupie jednym slowem mowiac, ale warto pozwiedzac.
    To mnie pocieszyłeś..za chwilę będę....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    okolice Iławy
    Posty
    95

    Domyślnie

    Właśnie takie zadupia mają największy urok

  6. #6

    Domyślnie

    Numeruj zdjęcia będzie łatwiej oceniać.

    Dla mnie 4-rka jest fajna, może ciut więcej przestrzeni by się przydało z prawej i u góry a może nie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez northrop Zobacz posta
    Bliżej... Tahquamenon Falls w Upper Michigan. Straszne zadupie jednym slowem mowiac, ale warto pozwiedzac.
    ..... wpisałem do notesu

  8. #8

    Domyślnie

    Nie ma co kpić. Człowiek nigdy nie wie gdzie się niespodziewanie znajdzie.
    A kolor wody ciekawy. Czy pochodzi on od skał które prześwitują przez wodospad, czy też woda jest czymś zabarwiona?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzycho_75 Zobacz posta
    Właśnie takie zadupia mają największy urok
    No, okolica swoj urok na pewno miala. Jedyny otwarty sklep spozywczy w okolicy sprzedawal wszystko przeterminowane o pol roku albo lepiej. Glupie suche zupki miale date waznosci czerwca '08. No ale, to nie temat na opowiadania

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Numeruj zdjęcia będzie łatwiej oceniać.

    Dla mnie 4-rka jest fajna, może ciut więcej przestrzeni by się przydało z prawej i u góry a może nie
    Bede pamietal o numeracji nastepnym razem. Z przestrzenia po prawej, to sprawa wygladala tak, ze zdjecie robione bylo z lasu, wiec ciut w prawo i mialbym drzewo w kadrze. To samo, gdybym zdecydowal sie zrobic ciut w lewo. A do gory troche nie chcialem, bo niebo bylo cale biale tego dnia.

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Nie ma co kpić. Człowiek nigdy nie wie gdzie się niespodziewanie znajdzie.
    A kolor wody ciekawy. Czy pochodzi on od skał które prześwitują przez wodospad, czy też woda jest czymś zabarwiona?
    Tak jak napisalem w pierwszym poscie, woda zabarwiona cedrami i swierkami bagiennymi.

  10. #10

    Domyślnie

    Przeczytałem ale chyba nie do końca precyzyjnie zadałem pytanie:
    Ta woda ma taki kolor bo niesie w sobie tyle barwników z tych drzew (w związku z tym miała by taką barwę również niżej), czy też to złudzenie bo płynie po kolorowych skałach i pniach?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •