Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Kupilem plecak Lowepro Photo Trekker AW II - pomylka?

    Witam.

    Wlasnie dostalem zakupionego u Hesji plecaka Lowepro Photo Trekker AW II. I chyba juz zaluje. Po pierwsze ciezki. Razem ze statywem 055PROB wazy pewnie z 6 kg (a plecak pusty). Nastepnie jakos mi nie lezy. Czuje ze takie lazenie bedzie dosc meczace. Jako ze jestem poczatkujacy ostatnio mialem poznac jak to wyglada w plenerze. Wiekszosc ludzi ma labo male (gora srednie) plecaki. A znaczna wiekszosc jednak torby fotograficzne. Staywy biora normalnie do lapek albo nosza na ramieniu na pasku. Do torby foto latwiej i szybciej sie jest dostac niz do wiekszego plecaka. Cena u Hesji porownujac jest bardzo atrakcyjna, ale i tak za drogo. Za te cene te plecaki powinny byc leciutkie. Zdjecia na stronie producenta, opisy i pdf-y tak jak przypuszczalem nie przemowily do mnie. Chwyty reklamowo-marketingowe. Szczegolow mozna sie tylko domyslac. Chyba przesadzilem wiec z plecakiem.

    A wy macie jakies doswiadczenia akurat z tym modelem?
    Moze ktos by byl chetny odkupic go od mnie?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    z reguły przed takim zakupem idzie się do sklepu celem badań organoleptycznych...albo na forum pyta a potem zamawia , po co brałeś taki duży model , skontaktuj się z HESJĄ - może ma możliwość podmiany na inny...
    Pozdrawiam
    NIKON F100 / MB15 / TOKINA 28-80 2.8 AT-X PRO / METZ 54 MZ 3 / LOWEPRO NOVA 3 AW / MF 680 B / MF 234 RC

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba przesadzilem wiec z plecakiem.
    witam
    z twojej wypowiedzi wnioskowac mozna, ze nie miales nigdy do czynienia z plecakami fotograficznymi, jesli sie myle, popraw mnie, ale tak jak powiedzial mariusz, najpierw trzeba bylo przejsc sie po sklepach, przymierzyc to i owo i dopiero wtedy podejmowac decyzje. zdradze ci, ze bez torby raczej sie nie obedzie. ja rowniez nie mialem wczesniej plecaka, tylko torby i majac porownanie powiem jedno - u mnie jest tak torba owszem na krotkie wypady po miescie/ ale na dluzsze wypady plecak przydaje sie fantastycznie, trzeba sie do niego tylko przyzwyczaic

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze masz możliwość zwrotu w 10 dni od zakupu.
    POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Powiedz ską takie olsnienie dopiero PO zakupie ? Zresztą po co brałeś tak drogi model ?
    Ja mam mini trekkera AW i bardzo sobie chwale. Pakowny, dobrze dopasowany, widać ,że projektanci się postarali. Wydaje mi się, że w 3x droższym modelu też tak powinno być.
    Może postaraj się na niego spojrzeć trochę bardziej obiektywnie. I nie noś ze sobą zawsze statywu. A na przyszłość najpierw pomyśl, potem kup.

  6. #6

    Domyślnie

    kurcze ciężko go bedzie sprzedać bez dużej straty, bo jak uzasadnić klientowi który coś tam widział w MM trzykrotnie większą cenę , trzeba by na jakiegoś profi trafić...
    z drugiej strony każda zmora znajdzie swego amatora
    Pozdrawiam
    NIKON F100 / MB15 / TOKINA 28-80 2.8 AT-X PRO / METZ 54 MZ 3 / LOWEPRO NOVA 3 AW / MF 680 B / MF 234 RC

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •