Close

Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 326

Wątek: Err nikon D80

  1. #121

    Domyślnie

    Gdy mój D-80 wyzionął ducha (Err) pomógł mi "rstr575". Teraz znowu jest jak nowy.
    Serdecznie dziękuję za szybką i sprawną naprawę panie Grzegorzu.
    Pozdrawiam.

  2. #122

    Domyślnie

    Również polecam Pana Grzegorza nick z forum "rstr575". Sprawnie i solidnie usunął usterkę - sławenne "err" na wyświetlaczu D80.

  3. #123

    Domyślnie

    Witam

    Przestrzegam forumowiczów przed korzystaniem z usług urzytkownika o nazwie fotoelektronik.
    Ja skorzystałem niestety z usług tej firmy i jestem bardzo niezadowolony.

    Wysłałem do nich aparat zabezpieczony deklem i otrzymałem z powrotem aparat zapakowany w worek foliowy bez dekla. Oczywiście okazało się że matryca została totalnie usyfiona. Wysłałem aparat do ponownego czyszczenia (niestety musiałem to zrobić na swój koszt) ale niestety nie byli w stanie doczyścić aparatu. Na wyczyszczenie czekałem aż 2 tygodnie.

    Poza tym radzę wcześniej ustalać dokładnie ceny. Ceny które dostałem w wycenie okazały się cenami netto i jeśli chciałem dostać fakturę to musiałem jeszcze dodatkowo dopłacić VAT.

    Po pierwszej naprawie zażądałem przesyłki kurierem żeby było szybciej. Wysłali go do mnie dopiero po kilku dniach od skończenia naprawy bo jak to oni twierdzili kurier nie przyjeżdżał. Nikt nie radził do mnie wysłać e-maila czy zadzwonić z pytaniem czy może lepiej wysłać priorytetem pocztą. Na pewno byłoby szybciej a ja traciłem kolejne dni pracy ponieważ nie miałem aparatu.

    Podsumowując, lepiej poszukajcie innego serwisu.

  4. #124
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    5

    Domyślnie

    Niestety wczoraj wyskoczyło mi Err, więc dołączam do grona pechowców.

    I tu mam pytanie, ile mniej więcej kosztowałaby naprawa tego u polecanego przez forumowiczów pana Grzegorza? I drugie pytanko... wcześniej dość długi czas wyskakiwało mi "F" blokujące możliwość robienia zdjęcia, musiałem wtedy wyjąć obiektyw i na nowo go podpiąć, pomagało, ale było uciążliwe. Czy też da się z tym coś przy okazji zrobić i co to może orientacyjnie być?

  5. #125

    Domyślnie

    Polecam A-CORE z Gliwic. Mają dobry opis problemu na str. http://www.naprawa-aparatow-fotograf...ustrzanek.html Naprawa trwała dwa dni, koszt 300zł.

  6. #126
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez makonak Zobacz posta
    Polecam A-CORE z Gliwic. Mają dobry opis problemu na str. http://www.naprawa-aparatow-fotograf...ustrzanek.html Naprawa trwała dwa dni, koszt 300zł.
    Hmm, na ich stronie była też informacja o Bielsku Białej, orientuje się Pan może czy ten serwis jest równie dobry jak Gliwicki? Czy jednak warto zainwestować dodatkowo w kuriera i aparat wysłać do Gliwic?

  7. #127

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia, może obsługują mniejsze firmy? Najlepiej do nich zadzwonić i wyjaśnić

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crash665 Zobacz posta
    Hmm, na ich stronie była też informacja o Bielsku Białej, orientuje się Pan może czy ten serwis jest równie dobry jak Gliwicki? Czy jednak warto zainwestować dodatkowo w kuriera i aparat wysłać do Gliwic?
    Uważam, że 3 stówki to trochę dużo , wiec polecam pana Grzegorza z Bielska-Białej, taniej o połowę, koszt kuriera niewielki, ok. 30 zł a do tego szybko- czas naprawy to dwa dni, a trzeciego aparat jest w domu.

  9. #129

    Domyślnie

    Witam,

    mój D80 został kilka dni temu naprawiony też przez Pana Grzegorza (rstr575).
    Szybko, tanio, bezstresowo.
    Polecam!

  10. #130

    Domyślnie

    Witam,
    Uprzejmie donoszę, że i ja dołączyłem do grona osób, którym w problemie D80 Err szybko i skutecznie pomógł forumowy kolega Grzegorz "rstr575". Moim zdaniem to naprawdę godna zaufania, rzetelna i kompentna osoba. Fajnie, że ktoś taki jest na forum.

Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •