Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Ja także podpiszę się jako zadowolony użytkownik polara Marumi DHG Circular slim w rozmiarze 77m. Wcześniej gościła u mnie w torbie głównie Hoya, ale od jakiegoś czasu wybieram właśnie i UV i polary Marumi.
    D700, 50/1.4G, 80-200/2.8 AF-S

  2. #12

    Domyślnie

    Mam pytanie,jak nakrece na sigme 10-20mm zwykły filtr nie slim bedzie widoczna winieta?? mam na oku Marumi circular C-PL 77mm


    Pozdro
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  3. #13

    Domyślnie

    Sam używam polara Marumi i jestem zadowolony. Bardzo ładnie podbija kolor nieba, poprawia kontrast itd. Polecam.
    N

  4. #14

    Domyślnie

    Sam używam polara Marumi i jestem zadowolony
    Ale jakiego modelu dokładnie,bo marumi troche wersji ma w swej ofercie mi konkretnie chodzi o wersje C-PL i czy nie bedzie robic winiety na 10mm w sigmie 10-20


    Pozdrawiam
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  5. #15

    Domyślnie

    tez używam marumi i nie narzekam a konkretnie Marumi DHG Super Circular P.L.D
    de czysta i szkua

  6. #16

    Domyślnie

    Właśnie zamówiłem CPL SLIM MARUMI DHG Super

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Ale jakiego modelu dokładnie,bo marumi troche wersji ma w swej ofercie mi konkretnie chodzi o wersje C-PL i czy nie bedzie robic winiety na 10mm w sigmie 10-20
    Mam dokładnie to o czym piszesz, a czy nie będzie winiety? Nie wiem, nie mam takiego szkła.
    N

  8. #18

    Domyślnie

    ja tez kiedys szukalem poczytaj sobie tutaj w koncu kupilem B+W SLIM MRC KSM F-PRO 77mm. Moze ten pol-cir B+W MRC 58mm np.. tutaj
    jeszcze to Ci polece. mam do kitowego. rewelacja, bo duza mobilnosc w wyborze filtrow
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •