Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Smile Serwis Nikon jednak nie jest tak źle.

    Po raz kolejny muszę pochwalić serwis Nikona. Poprzednim razem kiedy wymienili mi silnik AF w ciągu 4 dni uznałem to za wyjątek od reguły. Jednak firma zaskoczyła mnie pozytywnie po raz drugi.

    W zeszłym tygodniu w czwartek oddałem do kalibracji szkło 17-55 f2.8, dzisiaj otrzymałem telefon że obiektyw jest po regulacji tak więc trwało to 3 dni robocze. Odebrałem właśnie szkło i co się okazuje kalibracja została wykonana jak najbardziej poprawnie, obiektyw wreszcie ostrzy tak jak powinien.

    Tak więc z mojej strony kolejny plus dla serwisu i jeden minus za brak możliwości kupienia części.

    Reasumując
    Pomijając fakt że nie chcą sprzedawać części w przypadku moich 2 spotkań z serwisem wszytko odbyło się szybko i profesjonalnie.
    Ostatnio edytowane przez Jatin ; 11-05-2010 o 13:01
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  2. #2

    Post Serwis Nikon Polska

    Ja też mam pozytywne doświadczenia z Serwisem Nikon Polska.
    Janpiot

  3. #3

    Domyślnie

    Tez mi sie wydaje, ze jest lepiej. Tym bardziej niezrozumiałe jest to co NP robi teraz Osiągnieto pewien efekt i teraz sie go niszczy?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    Tez mi sie wydaje, ze jest lepiej. Tym bardziej niezrozumiałe jest to co NP robi teraz Osiągnieto pewien efekt i teraz sie go niszczy?
    a nie można było tak od początku? Posypać głowę popiołem, przeprosić za serwis i pogonić ich do roboty? I zamiast całej tej wojny mieliby jeszcze więcej pochlebnych opinii na wszelakich forach. "Było źle, ale wzięli sobie do serca głosy użytkowników".

  5. #5

    Domyślnie

    Hymm dzwoniłem w grudniu zeszłego roku 10telefonów i nikt nie odebrał. Dzwoniłem dzisiaj bo mam sabinkę do drobnej naprawy i odebrali po 1sygnale (wow)
    Przewidywany czas naprawy 3dni (WOOOW)
    Wiec może istotnie się coś ruszyło.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    59

    Domyślnie

    Też się bałem, ale po 2 tygodniach oczekiwania (bez poganiania) odebrałem naprawioną SB-900. To było moje pierwsze spotkanie z serwisem - pozytywne - oby utrzymali taki poziom.
    maszyna do świerkania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •