Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie koszt wymiany matrycy w Nikon D700

    Czy ktoś może zna? Mam lekko zarysowany filtr dolnoprzepustowy przez jeden z tych świetnych wynalazków do czyszczenia matrycy. Może ktoś wie czy sam filtr wymieniają?
    D600 + 24-70 + Sigmy 35 i 85 1.4 i kilka gratów.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam filtr da się usunąć i niektórzy przerabiali w ten sposób swoje aparaty by uzyskać większą ostrość. Pytanie jak do tego podejdzie serwis. Najprościej będzie zadzwonić i zapytać.

  3. #3

    Domyślnie

    Widać to na fotach? Jak nie to olej to

  4. #4

    Domyślnie

    wywar, samo życie, masz racje, nie widać ale świadomość wkurza. Jak serwis wyda wyrok nie będę miał wątpliwości co do Twojej rady, napisze na forum co powiedzieli gdyby ktoś jeszcze miał taki kłopot.
    D600 + 24-70 + Sigmy 35 i 85 1.4 i kilka gratów.

  5. #5

    Domyślnie

    A możesz powiedzieć coś więcej jak to się stało, byśmy też wiedzieli czego unikać?
    Nikon + Nikkory + Lampa + reszta gratów w ciężkiej torbie = i tak mało czasu na wszystko...

  6. #6

    Domyślnie

    Pewnie pojechał jakimś lens penem czy jak to się nazywa

  7. #7

    Domyślnie

    Wymieniałem w ramach gwarancji . Nie pamiętam dokładnie , ale coś około 250 zł . Początkowo upierali się przy wymianie matrycy , ale jak okazało się , źe naprawa będzie gwarancyjna to okazało się , że da się wymienić sam filtr .
    Ostatnio edytowane przez greco ; 11-05-2010 o 07:49
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hddk Zobacz posta
    Pewnie pojechał jakimś lens penem czy jak to się nazywa
    U mnie LensPen się sprawdza, nie wiem dlaczego panikujesz...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    U mnie LensPen się sprawdza, nie wiem dlaczego panikujesz...
    Gdzie ty panikę widzisz? W moich oczach?
    Widziałem przypadek na żywo jak kolega pojechał sobie właśnie lenspenem za mocno bo miał przyklejone coś do matrycy dlatego myślę że to właśnie było przyczyną. Poczekamy i zobaczymy co autor napisze

  10. #10

    Domyślnie

    Witajcie, czyściłem miotełka kupioną w firmie systembank.pl. Problem wynikał z tego, że czyściłem niezgodnie z instrukcją, w/g instrukcji trzeba przejechać raz patyczkiem w obie strony a ja lekko tarłem kilka razy bo było brudne. Poza tym robiłem to w terenie bo zachęcał do tego opis reklamowy. Do tej pory uzywałem lenspena i z nim nigdy nie było problemu. Jak człowiek nie ma w głowie to musi miec w portfelu.
    D600 + 24-70 + Sigmy 35 i 85 1.4 i kilka gratów.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •