Close

Strona 109 z 294 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 081 do 1 090 z 2937
  1. #1081

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ogryzek Zobacz posta
    I mamy czytać 26 stron zamiast przeczytać jedno zdanie, które mogłeś tutaj napisać zamiast tych wypocin?
    och przepraszam serdecznie.

    TUTAJ jest krociutki wstep- proponowalbym zaczac od przeczytania tego.

    pozdrowienia i przyjemnego wieczoru zycze.
    dziekuje rowniez za uwage , rowniez na przyszlosc.
    Ostatnio edytowane przez Nican ; 17-02-2016 o 20:09

  2. #1082

    Domyślnie

    Jeszcze raz troplan 100

    najpierw "malarski ":


    i "bombelkowy":



    dziekuje za uwage i zycze wszystkim przyjemnego dnia.

  3. #1083
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2011
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    73

    Domyślnie

    Super zdjęcia. Jak robisz te bombelkowe bokehy?

  4. #1084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blazej142 Zobacz posta
    Super zdjęcia. Jak robisz te bombelkowe bokehy?
    rosa i pod slonce.

    niech bedzie wiec kompromis - troche malarski, troche bomblowy:

    Ostatnio edytowane przez Nican ; 18-02-2016 o 21:07

  5. #1085

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    rosa i pod slonce(...)
    Ładne prace. Starasz się fotografować o wschodzie, czy kiedy akurat jest czas i warunki?

  6. #1086

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bic44 Zobacz posta
    Ładne prace. Starasz się fotografować o wschodzie, czy kiedy akurat jest czas i warunki?
    dobre pytanie. w zasadzie najchetniej fotografuje wieczorkiem , najwiecej robie i najbardziej lubie np takie rzeczy gdyz obrobka jest za kazdym razem inna : http://spherapan.vot.pl/196/196.html albo np http://spherapan.vot.pl/188/188.html

    zdjecia rodza sie w glowie. zanim wyzwole spust migawki widze zdjecie . potem to tylko obrobka.
    podstawa dla mnie jest " spokoj ducha" . jesli mam jakies problemy to nie biore aparatu do rak.
    nie potrafie robic dwoch rzeczy na raz , np jazdzic na nartach i fotografowac. kiedys uprawialem sporo szybownictwo , nie mam z tego okresu zadnych zdjec , a byly sceny mrozace krew w zylach.

    albo fotografia , albo cos innego.

    akurat te z bokeh powstaja przez caly dzien - podstawa jest swiatlo i odpowiednia pozycja obiektywu w stosunku do swiatla.
    najbardziej plastyczne jest swiatlo nisko polozone , czyli rano lub wieczor , ale staram sie znalezc pozycje mozliwie pod ostrym katem w stosunku do slonca , czyli nawet w samo poludnie.
    udzial obiektywu to jakies 10% w calosci , wiekszosc to odpowiednia obrobka.
    zdjecia w oryginale z tych obiektywow teoretycznie nadaja sie do kosza , nie mieszcza sie w skali rozdzielczosci wedlug np optycznych.

    przepraszam , ze sie rozpisalem o sobie , pewnie nie jest to interesujace , ale staralem sie mozliwie pelnie odpowiedziec na pytanie. Zdjecia rodza sie w glowie , przed wyzwolenim migawki.

    pozdrowienia.
    Ostatnio edytowane przez Nican ; 19-02-2016 o 12:00

  7. #1087

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się twoje podejście do fotografowania i do sposobu prowadzenia dyskusji o fotografowaniu.
    Zdjęcia też przyjemnie się ogląda.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  8. #1088

    Domyślnie

    @nican

    Wodzu!
    Zabłysnąłeś jak gwiazda poranna, a Twoja umiejetność gmatwania spraw prostych, zasługuje na szczególna uwagę.
    Nie rozumiem nic z tych "bzdur" ktore raczyłeś zaserwować w sąsiednim watku.
    Nie rozumiem, bo ja zdjęcia robie nie testy. Jesli tak bardzo upierasz sie, ze "siodło" jest tam wyjaśnione, to znaczy ze jestem durny i tępy.
    Całe szczescie nie potrzebne mi to do zupełnego szczęścia. Zatrzymaj sobie wiedzę na ten temat. W koncu zainteresowani zajrzą tam, a Twoja wiedza ich onieśmieli...

    Ps.
    Nie mogłem sie powstrzymać...
    ...a jesli ktos z Was kuma o co chodzi, poprosze tak w dwu zdaniach. Normalnie. Tak jak zwykle na forum. Dzienks.

  9. #1089

    Domyślnie

    Ja tez nie man niebieskiego pojecia :-[

  10. #1090

    Domyślnie

    Kolega widać ma swój świat i ciężko mu go opuścić.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

Strona 109 z 294 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159209 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •