Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Godzine temu

  1. #1

    Domyślnie Godzine temu

    Dzisiejsze wieczorne focenie.



    Ostatnio edytowane przez JAH_MALL ; 10-05-2010 o 00:37
    S5 d70s n35 1.8 n50 1.8 n85 1.8 s10-20 n18-70 s70-200

  2. #2

    Domyślnie

    krzywo! ok 1 stopnia leci w prawo...

    popraw i bedzie swietnie

  3. #3

    Domyślnie

    Nie moge. Co ty w aptece pracujesz. Nie ogladaj zdjec z suwmiarka.
    S5 d70s n35 1.8 n50 1.8 n85 1.8 s10-20 n18-70 s70-200

  4. #4

    Domyślnie

    nie potrzeba do tego zadnej suwmiarki. Wystarczy gorna lub dolna krawedz okna przegladarki...

  5. #5

    Domyślnie

    Leci, leci, poprawić i będzie super, tak jak wyżej napisał kolega Slon

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    xx
    Posty
    97

    Domyślnie

    A ja na stoliku ktory leci 4 stopnie w lewo, mam laptopa w ktorym z powodu przesuniecia matrycy krawedz przegladarki leci 3 stopnie w prawo. O ile stopni leci mi zdjecie? I w ktora strone, bo sie pogubilem. Ah bylbym zapomnial, podloga sie odchyla jakies 2 stopnie na lewo :)
    Ostatnio edytowane przez MisterToy ; 10-05-2010 o 03:00
    D90D700D800

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MisterToy Zobacz posta
    A ja na stoliku ktory leci 4 stopnie w lewo, mam laptopa w ktorym z powodu przesuniecia matrycy krawedz przegladarki leci 3 stopnie w prawo. O ile stopni leci mi zdjecie? I w ktora strone, bo sie pogubilem. Ah bylbym zapomnial, podloga sie odchyla jakies 2 stopnie na lewo
    Nikt nie żąda od Ciebie matematyki,nawet na podstawowym poziomie,ale czy tak trudno zrozumieć,że nawet niewielkie usterki psują odbiór zdjęcia...poza oczywiście celowym,o dużym kącie, pochyleniem kadru.
    Wystarczyło napisać...."a mnie to nie przeszkadza"...a nie drwić,ze słusznych,mz ,uwag Kolegów.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    Bdb zdjecie.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcie fajne, podoba się .
    Jednak moim zdaniem ostrość na pierwszym planie lekko uciekła, troszkę można by w kadrze stempelkiem popracować i jak dla mnie, to też wolę jak się nie leje na biurko .

  10. #10

    Domyślnie

    Ogolne wrazenie na + Zastrzezenie moglbym miec jedynie co do kompozycji. Jakos mi nuie do konca lezy. Chyba to kwestia kamieni na pierwszym planie. One mi przeszkadzaja. Moze jakby byly z lewej lub z prawej i nieco wyzej.... Tak sobie malkontence tylko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •