Close

Strona 123 z 185 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 221 do 1 230 z 1842
  1. #1221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Czyli jest nadal tak jak opisują, że bateria wskazuje full, jeden pstryk i lipa?
    Może nie 1 ale na długo nie starcza. Myślę że ze kilkanaście da się zrobić.
    To nie problem, i tak trzeba mieć 2 baterię

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #1222

    Domyślnie

    Upgrade File 1103111 13 May, 2011

  3. #1223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m630 Zobacz posta
    Upgrade File 1103111 13 May, 2011
    ?

  4. #1224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    ?
    Nowy firmware ?

  5. #1225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m630 Zobacz posta
    Nowy firmware ?
    To napisz jeszcze co on daje i czy rozwiązuje problem kiepskiego wskaźnika baterii?

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #1226

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    To napisz jeszcze co on daje i czy rozwiązuje problem kiepskiego wskaźnika baterii?
    Wg Samsunga:
    "2. Improvement.
    - System stabilization."

  7. #1227

    Domyślnie

    Ściągnąłem wgrałem- działa. Filmów HD nie kreci i matryca się nie powiększyła

  8. #1228

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m630 Zobacz posta
    Decyzja podjęta. Przy zgłoszeniu nie kwestionowali tej kwestii. Skoro nagle pojawił się jeden to czemu ma się nie pojawić i drugi ?
    Ale niejest taki sprytny jak by się wydawało jest cały czas tam gdzie był ))
    No i masz babo placek. Serwis twierdzi, że aparat jest niewłaściwe użytkowany. Czyszczenie jest odpłatne 215 zł - nie skorzystam. Pytam na czym polega niewłaściwe użytkowanie (bo ani nim nie mieszam zupy ani też nie używam do wycierania kurzu) i jaki mam wpływ na przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza aparatu. Trzeba dbać o aparat usłyszałem. Jak można dbać o niego w środku ? A ty już odpowiedzi jednoznacznej nie usłyszałem. A co będzie jeśli po jakimś czasie pojawią się zanieczyszczenia ? - pytam. Proszę przeczytać warunki gwarancji - usłyszałem. Pan stwierdził również, że aparat nie jest pyłoszczelny. To dlaczego producent wiedząc o tym wpisał czyszczenie (także wewnętrzne - wg serwisu) jako usługę odpłatną ? Po wyczyszczeniu zawsze może nastąpić zanieczyszczenie czego skutkiem jest w okresie gwarancyjnym odpłatne wyczyszczenie. Proszę dbajcie o aparat - najlepiej robiąc zdjęcia w zamkniętym szczelnie futerale

  9. #1229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m630 Zobacz posta
    No i masz babo placek...
    na Twoim miejscu zwrócił bym się z tymi pytaniami do serwisu na piśmie. Z kopią do przedstawiciela/dystrybutora Samsunga w Polsce.
    Bo może być tak, że serwis próbuje Ciebie (i innych nieświadomych) narżnąć na koszta.

  10. #1230

    Domyślnie

    zawsze możesz skorzystać z porady uokik

Strona 123 z 185 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •