Close

Strona 1 z 142 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1842

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Samsung EX1 (TL500)

    http://www.optyczne.pl/2709-nowość-Samsung_EX1.html

    Jak myślicie? Będzie Hit?
    Jak dla mnie zapowiada się ciekawie w świecie kompaktow.
    Teraz tylko czekam na testy i jeśli wszystko pujdzie po dobrej myśli to już wiem ze będzie on moim second camera.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie będzie hitu CCD.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie CCD to akurat nie jest wada w kompaktach. Ważniejsze jest światło które tu może być niezłym argumentem prze wyborze aparatu. Byle nie było mydla na pełnej dziurze.

  4. #4

    Domyślnie

    Dokładnie, CCD ma wcale nie tak dużą stratę jeśli chodzi o szumy w porównaniu do CMOS, za to bardziej nadaje się do kręcenia filmów, co w kompakcie jest przydatne.

  5. #5

    Domyślnie

    Czyli co kto lubi.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #6

    Domyślnie

    ciekaw jestem kiedy wejdzie do sprzedaży i jak będzie cena na polskim rynku...
    ja też wolę CCD

  7. #7

    Domyślnie

    Ja go napewno kupię choćby po to żeby go przetestowac i jeśli wypadnie lepiej niz Panasonic LX3 to go sobie zostawie a jeśli to będzie niewypał to wruci do sklepu.

    W UK już zapowiadają go w cenie 399£ ale pewnie po jakimś czasie cena spadnie o jakieś 30-40£.
    Jessops ma już go w swojej ofercie wiec powinnien teoretycznie pojawić się do 2-4 tygodni.
    Ostatnio edytowane przez tomdoe ; 29-04-2010 o 23:47

  8. #8

    Domyślnie

    Zebrałem trochę sampli z sieci i muszę przyznać że optyka EX1 nieźle sobie radzi na pełnej dziurze, myślę że jednak to będzie HIT wśród kompaktów, LX3 może już czuć się zagrożony.





    Ja osobiście jak już odbiorę swój egzemplarz to postaram się naskrobać coś na jego temat.

  9. #9
    conik
    Gość

    Domyślnie

    caly czas czekam na to cos

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    caly czas czekam na to cos
    Już jest w sprzedaży. Sam się wybrałem do sklepu celem pomacania i porównania organoleptycznego z Canonem G11 no i nie wiem co tu wybrać. Potrzebuję jakiś wypasiony compakcik, co prawda mam olympusa C5050 z szkiełkiem f1,8 ale wolał bym coś bardziej płaskiego, mniejszego i łatwiejszego w obsłudze, z lepszym LCD no i nowszego i mniej szumiącego Porównywał ktoś EX1 z G11 który kupić, doradźcie, aaaaaaa i ważna sprawa na pewno będę dokupował lampę systemową do tego maleństwa. W ogóle to Nikon ma coś podobnego w ofercie ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 142 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •