Close

Strona 51 z 185 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1842
  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m630 Zobacz posta
    Pożartowaliśmy. Czyż nie pora podnieść jakość tego wątku ?
    więc tak,

    popatrz na modele np

    first 1681 lub 3512, hama star 75 (bodajże)....małe , lekkie i tanie, myślę, że spokojnie wystarczą.....

    podałem przykłady które znam....

  2. #502

    Smile

    Punkt pierwszy: zdjęcia (czy jak kto lubi: fotografie)
    Punkt drugi: konwerter (gdzie i ile)
    Punkt trzeci: wizjer (j.w.)
    Punkt czwarty: pilot czyli tzw. zdalne sterowanie

    this is podwątki

  3. #503

    Domyślnie

    lumix LX5 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11596&p=3
    samsung EX1 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11306&p=7

    To w kwesti porownania EX1- LX5- oczywiscie jesli chodzi o takie testy to ja jestem na NIE ale jaja sa mozna sie posmiac Dzieki.

  4. #504

    Domyślnie

    Z trójki EX1, LX5 i S95 Samsung ma najjaśniejsze szkło i to jest duży plus. Ale poza tym coś go wyróżnia na tyle, że aż 50 stron wątku zostało mu poświęconych?

  5. #505

    Domyślnie

    Tak wyróżnia go jeszcze obracany LCD amoled 920 000. Ergonomia i obsluga- 2 kółka nastaw parametrów przysłony i czasu. Ma szybszy AF. Bardziej szczegułowe zdjęcia wyższa rozdzielczość- jak już pisałam porównywalna z sony R1. Wolne od artyfaktów iso 80. Tanie baterie zamienniki. . I subiektywnym zdaniem jest ładniejszy. I jest 500zl tanszy od LX5. Czyli kupując go starcza jeszcze na torbę i komplet bateri i jeszcze masz 300 zl w kieszeni.

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dominikaxx Zobacz posta
    Tak wyróżnia go jeszcze obracany LCD amoled 920 000. Ergonomia i obsluga- 2 kółka nastaw parametrów przysłony i czasu. Ma szybszy AF. Bardziej szczegułowe zdjęcia wyższa rozdzielczość- jak już pisałam porównywalna z sony R1. Wolne od artyfaktów iso 80. Tanie baterie zamienniki. . I subiektywnym zdaniem jest ładniejszy. I jest 500zl tanszy od LX5. Czyli kupując go starcza jeszcze na torbę i komplet bateri i jeszcze masz 300 zl w kieszeni.
    Wymień dla świętego spokoju choć jedną wadę w porównaniu , bo inaczej ktoś może odebrać Twój post jako stronniczy, więc rowniez mało wiarygodny

  7. #507

    Domyślnie

    Pytanie brzmiało co go wyróżnia- a nie jakie ma wady Wada jesli to komuś przeszkadza to nie kreci filmów HD i najkrótrzy czas migawki 1/1500s mi to nie przeszkodziło ani razu zrobić zdjęcia, ale dla kogoś może być istotne. Ma odchylany LCD a wiec jest narażony na ułamanie Ma dużo kółek nastaw a wiec wiele ruchomych elementów, które mogą sie popsuć Jest czarny a więc może się zbytnio nagrzewać na słońcu Ma zoom 3x wiec nie można nim fotografować ptaków ze 100m. Ma tylko 10 mpix wiec slabe mozliwosci zrobieniz cropu w porownaniu z kompaktami 14 mpix Po podłączeniu zewnętrznej lampy błyskowej już nie jest kompaktem do kieszeni Jest metalowy wiec zimą oddaje nieprzyjemny chłód na dłonie Ma metalowy gwint na statyw co nieznacznie zwiększa jego wagę Na przednim panelu widnieje logo firmy SAMSUNG lepiej jak by była w tym miejscu czerwona kropka W sumie jak by się głębiej zastanowić aparat ten jest konstrukcyjną porażką wywołuje bardzo mieszane uczucia i nie wiadomo kto wogłle to kupi
    Soory nie mogłam się powstrzymać

  8. #508

    Domyślnie

    gdybym to wszystko wiedział, z pewnością bym się go tak szybko nie pozbył

  9. #509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gusi Zobacz posta
    gdybym to wszystko wiedział, z pewnością bym się go tak szybko nie pozbył
    a czemu się go pozbyłeś?
    Zresztą... masz go nadal w swojej stopce.

    Kogo mogę prosic o 2 -3 rawy z tego kompaktu - nie musi by portret, wolę nawet coś krajobrazowego, przy dobrym świetle.
    Chciałabym się pobawic takimi plikami, żeby własne zdanie wyrobic.
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    a czemu się go pozbyłeś?
    Zresztą... masz go nadal w swojej stopce.

    Kogo mogę prosic o 2 -3 rawy z tego kompaktu - nie musi by portret, wolę nawet coś krajobrazowego, przy dobrym świetle.
    Chciałabym się pobawic takimi plikami, żeby własne zdanie wyrobic.
    Mam go w stopce , bo sentymentalny facet ze mnie
    Mógłbym CI podesłać kilka fotek z kapitalnie dobranym przez aparat balansem bieli, albo z ładnymi przepałami na fotkach zrobionych o 6 rano, tuż przed wschodem słońca, ale w jpg.
    Mam nadzieję, że Dominika XX poratuje Cię jakimś ładnym rawem

Strona 51 z 185 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •