Close

Strona 23 z 185 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1842
  1. #221

    Domyślnie

    zgadza się tylko niepokoi mnie skąd ty tam wziąłeś 70mb skoro ten firmware ma 43mb .zip a po rozpakowaniu nie powinien mieć więcej jak 60mb no ale to już nieważne bo po fakcie, pozostaje tylko serwis także życzę powodzenia jeszcze raz

  2. #222

    Domyślnie

    Na fotopolis.pl pojawil sie test EX1, ocenili go tak sobie:

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11306

    Dostal ocene dobry, a dla porownania NEX znakomity. Na DPreview, jest odwrotnie EX1 dostal SILVER AWARD, a NEX'a uznali za przecietnego. Gdzie lezy prawda i skad ta rozbieżność?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-08-2010 o 20:44 Powód: orto. ("rozbierznosc")

  3. #223

    Domyślnie

    Bo kolego nikt nie bierze fotopolis ani optycznych na powaznie, rownież nikt nie porównuje EX1 z Nexem bo to dwie rożne ligi

  4. #224

    Domyślnie

    Z mojej powyższej wypowiedzi nie wynika, że porównuję EX1 do NEX'a, więc nie wiem skąd ten wniosek. Przedstawiłem opinie na temat EX1 i opinie ma temat NEX'a na dwóch portalach. W obu przypadkach są skrajnie rożne.
    Ostatnio edytowane przez supczinskib ; 06-08-2010 o 20:57

  5. #225

    Domyślnie

    No i co to ma do rzeczy, jakbym miał porównywać wszystkie opinie z rożnych portali foto to nigdy bym nie kupił aparatu. Nie czepiam się tego co napisałeś ale te porównanie z Nexem tak zabrzmialo jakby własnie był przyrownany do niego.

  6. #226

    Domyślnie

    Fakt- nikt rozsadny nie bierze na powaznie ani Fotopolis ani Optyczne
    Test EX1 fotopolis przeczytalam sobie krotko mowiac bardzo tendencyjny. Na forum fotopolis juz czytelnicy to zauwazyli
    Bzdury w tescie:
    1- EX1 ma wielkie gabaryty
    2- slaba ergonomia
    3- slaby balans bieli
    4- ostry najlepiej na 24mm

    Najsmieszniejsze jest narzekanie ze efektu rybiego oka czy winety nie mozna uzywac jak sie robi zdjecia w RAW

  7. #227

    Domyślnie

    Nie od wczoraj wiadomo ze fotopolis i optyczne to portale sonsorowane, wszyscy wiedzą ze EX1 to bardzo duży konkurent dla Panasonica Sony czy Canona wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby Samsungowi utrzeć nosa poprzez takie własnie żałosne testy.

    Mnie rozbawilo ze na fotopolis nie wspomnieli o ekranie AMOLED, kątach widzenia. Z góry już zaraz na wstępie można zauważyć ze ten test byl sponsorowany żeby umniejszyc samsungowi. Nawet mi się chciało doczytac do końca, poprostu test z dupy wzięty i tyle

  8. #228

    Domyślnie

    rzeczywiście test bardzo marny......

  9. #229

    Domyślnie

    Najlepszy test to taki który zrobisz sobie sam.

  10. #230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dominikaxx Zobacz posta
    Bzdury w tescie:
    1- EX1 ma wielkie gabaryty
    RAW
    Tak... G11 jest bardziej poręczna i super wykonana, wszystko obsługuje się jedną ręką, tak samo S90... jakieś jaja

    Cytat Zamieszczone przez Dominikaxx Zobacz posta
    Bzdury w tescie:
    2- slaba ergonomia
    RAW
    Nie wiem jak Wy Panowie i Panie ale ja nie dość że robię foty jedną ręką (o czym pisali, że nie jest możliwe, no chyba, że testował Gołota), to w dodatku jest jedynym znanym mi kompaktem w którym mogę bez problemu zmieniać parametry trzymając aparat jedną ręką i nie są to cyrkowe wyczyny.

    Cytat Zamieszczone przez Dominikaxx Zobacz posta
    Bzdury w tescie:
    3- slaby balans bieli
    RAW
    ........ pipipipi...... (wulgaryzmy)..... chciałbym mieć taki balans bieli w Canonie 50D, wtedy nigdy bym się go nie pozbył


    Cytat Zamieszczone przez Dominikaxx Zobacz posta
    Bzdury w tescie:
    4- ostry najlepiej na 24mm
    RAW
    24-105 Canona na 72 mm daje większe mydło niż Samsung, mówię bo mam foty, w Canonie wyostrzanie ustawiałem na +7 i musiałem jeszcze czasami w PS ostrzyć, tu wychodzi brzytwa i to przy ustawieniu ostrości na -1. Jedynie 16-85 dawał ostre foty. A trzeba wziąc pod uwagę klasę sprzętu i zupełnie inne półki. Zanim kupiłem Samsunga sprawdzałem G11 i S90, Samsung przebił je ostrością i szczegółami.

    Poza tym aku... nie jest rewelacja ale 200 fot to zrobiłem rozładowując aku, tak na oryginale zrobi ok 280-300, mam dwa zamienniki, one niestety 150. Ale jeszcze nie są dobrze sformatowane bo napstrykałem dopiero ok. 2200 fotek więc jeszcze muszą przejść z jeden cykl.

    A poza tym dla wielu Samsung nie może robić lepszego sprzętu niż C/N nie mówiąc już o tak "rewelacyjnym" S

    Zbulwersiłem się troszkę, EX nie jest doskonały, ale ten test to żenada - i niestety antyreklama.

Strona 23 z 185 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •