Close

Strona 136 z 185 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 351 do 1 360 z 1842
  1. #1351

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bralineczeka Zobacz posta
    ...Należy jednak uważać na takie niebieskie akumulatory jak w tej aukcji - http://allegro.pl/akumulator-bateria...797999782.html Wystarczają na ok 15-20 zdjęć. ...
    Chciałbym ostrzec przed pochopnymi zakupami na allegro zamienników Samsunga.
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=189579 - kupiłem taki do Samsunga NX5
    Te akumulatory nie nadają się nawet do latarek.

  2. #1352

    Domyślnie

    Swój drugi komplet akumulatorów kupowałem na allegro u użytkownika digital-efekt_pl
    Zresztą później brałem u niego akku do innego aparatu i wszystko było w porządku.

  3. #1353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    Nie przyganiaj. Było jak i wiele innych tematów. które ugrzęzły na 135 stronach debaty.
    Za informację bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
    na następnej stronie jak ktoś zapyta o to samo to będzie ok?... bierz jak Napisali, są ok

  4. #1354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gaijin Zobacz posta
    na następnej stronie jak ktoś zapyta o to samo to będzie ok?... bierz jak Napisali, są ok
    Pozwól, że Ci coś wyjaśnię. Zanim kupiłem EX1 przeczytałem temat od pierwszej do ostatniej strony. Za pomocą szukajki wynajdowałem tematy, które mnie interesują i czytałem. Nie pytam o zakres ogniskowych czy jasność obiektywu. Pytam o akumulator i zadaję to pytanie z premedytacją. Jeżeli któryś z użytkowników EX-a zakupił dodatkowy akumulator powiedzmy rok temu i po np. trzech miesiącach napisał, że jest dobry, to taka ocena aku jest ciekawa. Jeżeli ten sam użytkownik ten sam aku ocenił pozytywnie po roku od zakupu to taka ocena jest dla mnie bardo ważna i taką informacją będę się kierował przy zakupie.

  5. #1355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    Pozwól, że Ci coś wyjaśnię. Zanim kupiłem EX1 przeczytałem temat od pierwszej do ostatniej strony. Za pomocą szukajki wynajdowałem tematy, które mnie interesują i czytałem. Nie pytam o zakres ogniskowych czy jasność obiektywu. Pytam o akumulator i zadaję to pytanie z premedytacją. Jeżeli któryś z użytkowników EX-a zakupił dodatkowy akumulator powiedzmy rok temu i po np. trzech miesiącach napisał, że jest dobry, to taka ocena aku jest ciekawa. Jeżeli ten sam użytkownik ten sam aku ocenił pozytywnie po roku od zakupu to taka ocena jest dla mnie bardo ważna i taką informacją będę się kierował przy zakupie.
    ok jednak nie pytałeś jak sprawują się po dłuższym czasie użytkowania (a o tym chyba myślałeś) tylko które działają dobrze... ja mam już około pół roku i jest ok z foto; nieważne koniec...

  6. #1356

    Domyślnie

    Wczoraj w rodzinie pojawił się nowy aparat w zastępstwo wysłużonego już Samsunga A50 no i po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw wybór padł na EX1.
    Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, świetne wykonanie, świetny wyświetlacz choć do ergonomii trzeba się nieco przestawić ale na pewno lepsza niż typowy kompakt. Wgranie FW odbyło się bez problemu(choć wypowiedzi niektórych użytkowników nieco mnie zaniepokoiły i obawiałem się, że coś pójdzie nie tak).
    Mam pytanie do posiadaczy którzy już używają go od pewnego czasu...otóż dziś znajomy stwierdził, że wyświetlacze TFT są lepsze bo nie "wypalają" się tak jak OLEDy w smartfonach. Tutaj mam pytanie czy ktoś z was zauważył jakieś objawy tego "wypalenia się" wyświetlacza w swoim aparacie ?
    Wiem, że OLEDy działają nieco inaczej i ich największą wadą jest stosunkowo krótka żywotność, choć z drugiej strony aparat to nie telefon i nie wyświetla non stop tych samych informacji w tym samym miejscu(np stan baterii czy zasięg), a nawet ikonki z parametrami się często zmieniają gdy przechodzimy w tryb podglądu czy do menu.
    D610, V1, FM2n

  7. #1357

    Domyślnie

    Nie przejmowałbym się tym.

    żywotność kolorów w OLED:
    czerwony – 29 000 godzin,
    zielony – 110 000 godzin,
    niebieski – 34 000 godzin.

    Czyli najsłabszy czerwony padnie już po 3,3 roku używania nonstop przez 24 godz/dobę. Lipa
    Pozdrawiam, Tomasz

  8. #1358

    Domyślnie

    Czyli tak jak myślałem Dzięki
    D610, V1, FM2n

  9. #1359

    Domyślnie

    Witam,
    czy zdjęcia z bliska plus lampa powinno mieć taką wadę(czarna plama)?to normalna rzecz?


  10. #1360

    Domyślnie

    Oczywiście - tak zostało zaplanowane i tak wykonał to aparat. Nie wiem czemu tu się dziwić - w tej chwili w nowszych modelach Samsung umieszcza lampę trochę dalej.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Strona 136 z 185 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •