Close

Strona 11 z 185 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1842
  1. #101

    Domyślnie

    powiedzcie mi konkretniej, jak wy to wyzwalacie.
    u mnie ani radiowe, ani żadna SB ni jak nie odpala...
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    powiedzcie mi konkretniej, jak wy to wyzwalacie.
    u mnie ani radiowe, ani żadna SB ni jak nie odpala...
    Spróbuj przysłonić styki lampy. Jeśli jakikolwiek styk oprócz centralnego będzie się stykać z aparatem i lampa nie będzie działać. Albo masz pecha i z nią nie będzie działać... Sprawdzałem przed chwilą aparat wyzwala lampę nawet przy 1/1500 sec. Troszkę się to dziwnie trzyma bo lampa większa od aparatu. Wystarczy jednak by doświetlić to co się robi. Jutro zrobię troszkę fotek bo mam zakończenie roku u dzieciaka, postaram się wrzucić ze dwie, zobaczymy jak doświetli salę.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomdoe Zobacz posta
    http://www.optyczne.pl/2709-nowość-Samsung_EX1.html

    Jak myślicie? Będzie Hit?
    Jak dla mnie zapowiada się ciekawie w świecie kompaktow.
    Teraz tylko czekam na testy i jeśli wszystko pujdzie po dobrej myśli to już wiem ze będzie on moim second camera.
    Ty doprowadziłeś, że jest hit dwóch moich znajomych jest już w posiadaniu tegoż Samsunga.

  4. #104

    Domyślnie

    Ma jedną wadę, rysujący się wyświetlacz. Odbił mi się odciska palca, przetarłem ściereczką do obiektywów i zrobiła się ryska. Więc zakupiłem szybkę CGS, nakleiłem i nie chowam wyświetlacza. A swoją drogą jest tak czytelny i ma tak duży kąt widzenia, że nie musiałby być obrotowy.
    tomdoe powinien dostawać od Samsunga prowizję... bo ja też dzięki niemu się zdecydowałem.

  5. #105

    Domyślnie

    aha, ja też właśnie zamówiłem

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dargry Zobacz posta
    Spróbuj przysłonić styki lampy. Jeśli jakikolwiek styk oprócz centralnego będzie się stykać z aparatem i lampa nie będzie działać. Albo masz pecha i z nią nie będzie działać... Sprawdzałem przed chwilą aparat wyzwala lampę nawet przy 1/1500 sec. Troszkę się to dziwnie trzyma bo lampa większa od aparatu. Wystarczy jednak by doświetlić to co się robi. Jutro zrobię troszkę fotek bo mam zakończenie roku u dzieciaka, postaram się wrzucić ze dwie, zobaczymy jak doświetli salę.
    To ciekawe bo mi nie działa nawet z wyzwalaczem radiowym co ma tylko jeden styk.
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  7. #107

    Domyślnie

    nie mam bladego pojęcia dlaczego nie chodzi z wyzwalaczem radiowym. może masz włączone zdjęcia seryjne, a może w ogóle nie będzie działać.

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    To ciekawe bo mi nie działa nawet z wyzwalaczem radiowym co ma tylko jeden styk.
    Nie wiem czy czytałeś wcześniejszą moją wypowiedź ale pisałem ci tam coś takiego:

    Tymancjo chyba będzie można wyzwolić zewnętrzną lampę w EX1 tylko potrzeba do tego wyzwalacza radiowego PT04 wireless flash trigger/receiver.

    tu jest link do forum, patrz post 89 http://www.clubsnap.com/forums/showt...=706521&page=5


    Ja swoją SB900 sprzedałem więc nie mam jak sprawdzić, jak dobrze pujdzie to sprawię sobie lampę od samsunga SEF-20A http://www.samsungimaging.com/learn/...angPrdSeq=6054 nie jest to jakaś rewelacja ale ma przynajmniej kompaktowe wymiary i GN 20 więc na pewno będzie lepsza od tej wbudowanej a i cena nie jest zabójcza

    Cytat Zamieszczone przez Kalmar Zobacz posta
    Ty doprowadziłeś, że jest hit dwóch moich znajomych jest już w posiadaniu tegoż Samsunga.
    Cytat Zamieszczone przez dargry Zobacz posta
    tomdoe powinien dostawać od Samsunga prowizję... bo ja też dzięki niemu się zdecydowałem.
    Moim zdaniem Samsung robi świetną robotę, myślę że w niedalekiej przyszłości zacznie się poważnie liczyć w tej dziedzinie, ja nigdy bym się wcześniej nie zdecydował na Samsunga ale widać że coś się zaczyna dziać, choćby EX1 czy NX-10 ja już teraz poważnie myślę nad NX-10 bo bezlusterkowce zaczynają nieźle mieszać w fotografii.

  9. #109

    Domyślnie

    Miałem GX-10, bardzo fajny sprzęcik, kiedyś miałem NV-7 OPS, też sympatyczny kompakcik, choć wtedy jeszcze szumy były tragiczne. EX-1 jest świetny, niesamowicie szybki jak na kompakt, dzisiaj bawiłem się jednocześnie z Sony R-1, Samsung przebija go pod każdym względem. Zrobili coś co jest lepsze od Canona G11, a to jest już coś.

  10. #110

    Domyślnie

    cytałem, tylko pt04 nie mam, a moje wyzwalacze powerlux, są praktycznie takie same jak pt04.
    Bede jeszcze próbował z rf602... tylko ciagle ma je Mariusz...
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

Strona 11 z 185 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •