Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Zabawka :-)

  1. #1

    Domyślnie Zabawka :-)

    Już różne duperele tu były, to i ja coś wrzucę.

    W czasie porządków takie cuś wygrzebałem, filmik przy udziale D300s / N17-55/f2.8 -żeby choć trochę tematycznie było.




    Jak się Modom nie spodoba, to do śmieci wywalić.
    ... N17-55/2.8 ...

  2. #2

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia na ten temat (dopiero się wkręcam) ale tego typu zabawki potrafią być cholernie drogie.
    Ostatnio myślałem nad kupnem właśnie helikoptera (czy jak to się ta nazywa) i podpięciem jakiegoś lekkiego kompaktu ale ostatecznie stwierdziłem, że na razie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek (bo "zabawka" minimum 2000zł i do tego jakiś aparat, s5pro raczej nie udźwignie )

    Edit: takie coś jest fajne

  3. #3

    Domyślnie

    Latanie większym modelem, z wirnikiem głównym i ogonowym, nie jest proste.
    Wymaga sporo treningu.
    ToTo z fotek praktycznie samo lata.
    Udźwig maleńki, ale zabawa przednia, tyle ,że akusy musiałem wyjąć z SB800, bo w nadajnik 8 szt. wchodzi.
    ... N17-55/2.8 ...

  4. #4

    Domyślnie

    Przyznaj, miałeś ochotę wlecieć w tego krzaka z prawej, co?...

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Troche tu, troche tam...
    Posty
    117

    Domyślnie

    Ciekawe!
    Jaki to ma napęd? Silnik elektryczny czy spalinowy? Długo taki jeden lot może potrwać?

  6. #6

    Domyślnie

    mysle ze elektryczny, tam nie ma miejsca na spalinowke, u mnie tego pelno ostatnio sie zrobilo...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  7. #7

    Domyślnie

    Silniki (elektryczne) toto ma dwa, na każdy wirnik osobno. Wirniki kręcą się w przeciwne strony.
    Różnica prędkości obrotów, sterowana żyroskopem, umożliwia stabilizację (że się nie kręci jak bąk).

    Dawno tym nie latałem, ale w krzak nie wleciał bym pod żadnym pozorem, kara była by zbyt okrutna,
    moja lepsza połowa jakoś przewrażliwiona jest na takie rzeczy ...

    Kiedyś w domku testowałem innego śmiglaka, średnica wirnika głównego 90 cm,
    wyrwał się z chamowni i pocharatałem meble. Od tej pory mam "CAŁKOWITY ZAKAZ ..... .....",
    niebezpiecznych zabaw w domu - cokolwiek to znaczy
    ... N17-55/2.8 ...

  8. #8

    Domyślnie

    Sam nie latam, ale mam tego w domu pokaźne ilości. Od naprawdę małych, po całkiem większe.

    Te małe jakieś trudne do stabilizacji - kręcą się wokół własnej osi niezależnie od ustawień.
    Wszystkie elektryczne.

  9. #9

    Domyślnie

    ja też od jakiegoś czasu mam zajawkę i oglądam filmiki z youtuba......

    jest tego cała masa.......ale największe wrażenie robią modele największe.....

    np...







  10. #10

    Domyślnie

    Diabli nadali!
    Od roku się czaję na kupno Lamy v3, w końcu się z tego wyleczyłem, bo statyw, bo grip, bo obiektyw... a tu znowu!
    Do tej pory latałem spalinowymi samolotami, ale powoli robię wyprzedaż, bo napęd spalinowy już się coraz mniej opłaca i nie zamierzam już latać tak dużymi modelami jak kiedyś, więc i nadajnik sprzedaję. Kupię sobie chyba taki zestaw Lama v3 ze wszystkim co do latania potrzebne i będę po domu śmigał. Jak się raz zacznie z modelarstwem, to chyba aż do śmierci będzie to za człowiekiem chodziło.

    PS: Na alledrogo za Lamę v3 chcą 250zł, ja to muszę mieć!
    Ostatnio edytowane przez Tomeqp ; 24-04-2010 o 10:23

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •