Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Plecaki Vanguard Up-Rise 45/46/48

    Nie znalazłam na forum żadnych informacji nt. w/w plecaków Vanguarda.
    Może ktoś z Was użytkuje i mógłby się podzielić uwagami na ich temat? Byłabym wdzięczna.
    Przymierzam się do zakupu modelu 46 link.
    Nie mogę się jednak dopatrzeć, czy plecak jest wyposażony w paski biodrowe/piersiowe? A także wymiarów kieszeni na notebooka...

    Z góry dziękuję za informacje
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście używam tego ustrojstwa Kenline 58 i szczerze jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak się ma model który podajesz natomiast jakościowo i pomysłowo wykonanie tej firmy na duży plus.
    Ten model akurat ma pas biodrowy dość solidny plus oparcie na nerki, na laptopa miejsce też się znajdzie, statyw i mnóstwo innych gratów. Duże solidne paski, szerokie miękkie i wygodne .
    Codziennie go używam od jakiś 2 lat i śladów zużycia właściwie brak . Jedna taka drobna wada, jest wielki Sporo mieści ale wygląda się jak mały wielbłąd

    EDIT:
    Wydaje się że żadne z z UP-rise nie mają pasków biodrowych link
    Ostatnio edytowane przez mahometus ; 20-04-2010 o 08:10 Powód: Więcej info

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martine Zobacz posta
    A także wymiarów kieszeni na notebooka...
    ze strony sklepu:
    " Można również przenosić w nim laptop (ekran do 15 cali)"

  4. #4

    Domyślnie

    tak, umiem czytać moje pytanie wynika stąd, że w specjalnym wydaniu magazynu Foto Video (1/2009) jest dość obszerny test plecaków fotograficznych, w którym zamieszczone są także wymiary komór na laptopa. z opisu wynika, że aparat pomieści notebooka 15", a z wymiarów spokojnie zmieściłabym tam swój 17".
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    właśnie m.in. to rozwiązanie przemawia za wyborem tego plecaka
    naprawdę nikt z Was nie miał go w łapkach?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    To nowa seria Vanguarda, dlatego zapewne nikt się nie odzywa. Tu masz opis na stronie producenta
    http://www.vanguardworld.com/index.p...1-1-4-435.html
    nawet jest filmik, który odpowiada na Twoje pytania.
    The name of the game is to fill the frame.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar eldarek
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    okolice Sandomierza
    Posty
    97

    Domyślnie

    Też zastanawiałem się nad tym plecakiem dokładnie modelem 48 i jeśli miałbym kupić to właśnie ten model , jednak cena jest dla mnie zbyt wygórowana ( wiem że są jeszcze droższe ale w tej chwili mi nic innego nie potrzeba )jak za plecak i w moim przypadku wybór padł na lowepro fastpack 350 jest on tańszy o ponad 100zł a przy tym jakość na pewno nie gorsza,plecak ten jest podobnego typu co up-risea zaoszczędzone pieniądze wydam na coś innego
    a tu jeszcze moje zmagania z tematem http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=133850
    Piękno widzianego obrazu tkwi w zmysłach,
    które wyostrzają się patrząc przez obiektyw...
    ( nie moje ale ma coś w sobie)

  8. #8

    Domyślnie

    widziałam tego Fastpacka, ale mi się... nie podoba z babami taki problem, że nie dosyć, że ma być funkcjonalny, solidnie wykonany, to jeszcze zaspakajać potrzeby estetyczne (nie wiem, czy wszystkie tak mają, ja niestety tak)
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    ja od jakichś 2 tygodni używam up-rise 45 i powiem szczerze, że to jeden z moich najlepszych zakupów jeżeli chodzi o akcesoria foto. Plecak jest po pierwsze mega wygodny. Zapakowany w ładnych parę kilo sprzętu (d300 + 24-70 2.8 + d70s + 50 1.8 + 2xsb900 + zapasowe baterie, dysk 2,5 cala i trochę dupereli), a naprawdę tego ciężaru się nie odczuwa. Jest świetnie pomyślany (np. fajnie chowany pokrowiec przeciwdeszczowy, czy fajnie pomyślany schowek na pas biodrowy kiedy się go nie używa), ma mocowanie statywowe, które przydaje się także np na parasolkę jest rewelacyjnie wykonany, ze świetnych materiałów, ładnie wykończony, pomarańczowe delikatne wstawki i środek to strzał w dziesiątkę. Wszystko widać jak na dłoni (a nie jak w mega czarnych plecakach lowepro). Można go też trochę powiększyć rozpinając zamek. Dostać się do sprzętu można albo bocznym wejściem, albo od tyłu - jak dla mnie świetne rozwiązanie. Oprócz paska na biodra ma też napiersiowy. Długo się zastanawiałam nad wyborem - plecak czy torba, jakiej firmy, czasem muszę jednorazowo mieć przy sobie dużą ilość sprzętu, więc musił być pojemny. Miałam już kupować flipside 400 lowepro, jak zobaczyłam na targach w Łodzi to myślałam, że się spłaczę...wielkie to to i wygląda jak wymiętolone badziewie. Plecak vanguarda kupiłam w ciemno nie widząc go wcześniej na żywo, miałam wcześniej torbę tej firmy, ale się za mała zrobiła. Dla kobiety fotografa rewelacja!!!!! Nie zastanawiaj się nawet chwili!!! Zgrabny, pojemny, z pomysłowymi, praktycznymi rozwiązaniami, świetnie wykonany, no i ten komfort w noszeniu!!! POLECAM!!! Jakby były jakieś pytania to śmiało! Niestety nie wiem jak to jest z tym przedziałem na laptopa, ale myślę że w kompetentnym sklepie czy to internetowym czy stacjonarnym będą potrafili Ci podać czy 17 się zmieści! Kupuj!!!

  10. #10

    Domyślnie

    wielkie dzięki za informację, dzięki której utwierdziłam się w swoim wyborze jutro zamawiam!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •