Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    sexu i biznesu
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam,
    właśnie wróciłem z fj gdzie obmacałem v46. Przyznam, że moje wrażenia są bardzo pozytywne. Nie miałem w prawdzie body ze sobą i chodziło mi raczej o wrażenia estetyczne, gdyż nie zamierzam w biegu wyjmować aparatu... Ponadto preferuję stałki dlatego jak dla mnie plecak jest super... Kupiłbym w fj ale tam jest diabelnie drogi... 550zł, u konkurencji 299zł... Ekonomia zwyciężyła... plecak w drodze
    written by drast
    <b><center>..::NIKON SYSTEM::..
    || Nikon d300s || n24-70 2.8g || n35 1.8g ||</b>

  2. #32

    Domyślnie

    Przymierzam się do zakupy Vanguard Up-Rise 48 - wejdzie Canon 70-200 bez IS + 60D z gripem? Czy upychać na styk będzie trzeba?

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAFAL_PAWLEWICZ Zobacz posta
    Przymierzam się do zakupy Vanguard Up-Rise 48 - wejdzie Canon 70-200 bez IS + 60D z gripem? Czy upychać na styk będzie trzeba?
    Ja mam podpiętego N 70-200 do D700 i wchodzi akurat do tej bocznej kieszeni:

    http://www.dentonimages.com/img/v48k.jpg

    Tulipan jest na obiektywie ale musi być odwrócony bo inaczej nie wejdzie. Grip również musi być zdjęty.

  4. #34

    Domyślnie

    A jak ogólne wrażenia z użytkowania?

  5. #35

    Domyślnie

    Jestem z niego bardzo zadowolony jedyne co muszę zrobić to dodatkowe zabezpieczenia. Jeśli nie jest zamknięta rzepem przegroda między górną częścią a dolną to małe szkiełka typu 35 f2, zenitar 16 lubią się przemieszczać

  6. #36

    Domyślnie

    czy statyw z boku plecaka nie przeważa? Nie ma uczucia że plecak się przechyla?
    mój zestaw wazy z 2300...
    D90 + 18-105mm (3,5-5,6) + 70-300mm (4,5-5,6) + 50mm (1,8 )
    Statyw Benro A1980F, głowica Benro HD2

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    sexu i biznesu
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam, niedawno wędrowałem ze statywem zamocowanym do mojego v46 i powiem szczerze, że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
    written by drast
    <b><center>..::NIKON SYSTEM::..
    || Nikon d300s || n24-70 2.8g || n35 1.8g ||</b>

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mahometus Zobacz posta
    Osobiście używam tego ustrojstwa plecaki coolpack i szczerze jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak się ma model który podajesz natomiast jakościowo i pomysłowo wykonanie tej firmy na duży plus.
    Ten model akurat ma pas biodrowy dość solidny plus oparcie na nerki, na laptopa miejsce też się znajdzie, statyw i mnóstwo innych gratów. Duże solidne paski, szerokie miękkie i wygodne .
    Codziennie go używam od jakiś 2 lat i śladów zużycia właściwie brak . Jedna taka drobna wada, jest wielki Sporo mieści ale wygląda się jak mały wielbłąd

    EDIT:
    Wydaje się że żadne z z UP-rise nie mają pasków biodrowych link
    zgadzam się, jakością biją większość na głowę, używam takich do szkoły

  9. #39

    Domyślnie

    Złota łopata na powitanie.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •