Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    pisząc "bardziej eleganckiego" miałem na myśli koszulę i marynarkę do jeansów, niekoniecznie frak A torba Lowepro 200 wygląda jak torba na laptopa albo torba kabinowa do samolotu i z garniturem nawet podejdzie

  2. #22

    Domyślnie

    A orientuje się ktoś czy do Up-rise 46 zmieszczę N70-200 f/2.8? Nie podpięty do body, tylko luzem!
    D300 + MB-D10 + N50 + N85 + N17-55 + N70-300 + N70-200 + SB800 + CaptureNX

  3. #23

    Domyślnie

    porównując do mojego fastpack 250 ... ten plecak robi wrażenie. Fakt, że jest blisko 2x droższy ale różnica jest znaczna. Skoczę dziś do foto plus aby zobaczyć czy mają i pomacać, bo wrażenie zrobił na mnie duże. Szczególnie obiecująco wygląda komora na sprzęt ze względu na możliwość wydłużenia i wg zdjęć producenta wrzucenia 70-200 luzem.

  4. #24

    Domyślnie

    Panowie mam 46 od niecałego roku, więc jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem

  5. #25

    Domyślnie

    pytanie padło: czy w dolnej części plecaka zmieści się 70-200 po powiększeniu komory ?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabur Zobacz posta
    pytanie padło: czy w dolnej części plecaka zmieści się 70-200 po powiększeniu komory ?
    mieści się S70-200 bez tulipana

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czto Zobacz posta
    A orientuje się ktoś czy do Up-rise 46 zmieszczę N70-200 f/2.8? Nie podpięty do body, tylko luzem!
    Oglądałem dziś 46-tkę w FJ i ... kiszka. N70-200 po wielu bólach daje się upchnąć, ale o jakimkolwiek konforcie przy wkładaniu/wyjmowaniu szkła nie ma mowy. Jednak najciekawsze jest to, że również z bólem mieści się D300+grip. A wyciągnąć go przez boczny otwór, to już spora ekwilibrystyka.
    No cóż, szukam dalej czegoś na mój foto dobytek.
    D300 + MB-D10 + N50 + N85 + N17-55 + N70-300 + N70-200 + SB800 + CaptureNX

  8. #28

    Domyślnie

    Niestety obiecałem a nie byłem w sklepie aby sprawdzić jak wygląda ten plecak, ale po filmach na necie miałem mocną obawę o boczną klapę. Mam aparat z gripem i powątpiewałem czy wygodnie da się wyciągać przez ten wąską boczną klapę...

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    sexu i biznesu
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam, ten plecak (46) również i mi wpadł w oko, zatem zdecydowałem się podłączyć... Czy ktoś z Was miał może okazję przetestować go w boju? Minęło już kilka pełni od ostatniego wpisu a więc...
    written by drast
    <b><center>..::NIKON SYSTEM::..
    || Nikon d300s || n24-70 2.8g || n35 1.8g ||</b>

  10. #30

    Domyślnie

    Projektanta tego plecaka firma Vanquard powinna rozstrzelać. Po jakiego diabła produkują wielkie , profesjonalne plecaki z wyjściem bocznym umożliwiającym co najwyżej komfortowe włożenie/wyjęcie trochę większego kompakta lub najmniejszej lustrzanki. Plecaki świetnie wykonane, wygodne ale nie dla osób posiadających coś większego, tym bardziej body z gripem lub serie 1.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •