Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Grenlandia

  1. #1

    Domyślnie Grenlandia

    Witam,

    Jako że czas przygotowań dobiega końca , zapraszam Was(oficjalnie) na nasza strone www.grenlandia2010.pl

    Miłej lektury
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  2. #2

    Domyślnie

    z niecierpliwościa czekam na więcej

  3. #3
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    swietny opis aż zal, że taki mały odzew na forum był

  4. #4

    Domyślnie

    Żeby nie tworzyć nowego wątku, pozwolę sobie wkleić link do swojej relacji z pobytu na Grenlandii, a konkretnie z pokonania długodystansowego szlaku Arctic Circle Trail http://footsteps.cba.pl/grenlandia-arctic-circle-trail/ .
    Co prawda widoki nieco mniej spektakularne niż u kolegi Adamsa, ale przygoda niesamowita i krajobrazy na długo zapadające w pamięć...













    Ostatnio edytowane przez OlgaZ ; 12-07-2017 o 22:20

  5. #5

    Domyślnie

    Ogolnie rewelacja.
    I wyprawa chlopakow, jak i podazajacej tropem kolezanki !
    Linki sobie zostawiam, bede doczytywal :^D
    Smiena 8, a kiedys potem Nikomat FTn - moj pierwszy Nikon :^) Potem to juz tylko Epson PhotoPC ...
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    jakie temperatury??

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o naszą wycieczkę, to byliśmy w tej bardziej zielonej cz. wyspy (południowy zachód) i praktycznie przez cały pobyt temperatura była na poziomie ponad 20C (czasami sporo więcej). Po kilku dniach pożałowałam, że nie zabrałam kremu z filtrem przeciwsłonecznym, bo słońce tak przygrzewało, że dość boleśnie spiekłam sobie ramię.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •