Close

Strona 2273 z 3808 PierwszyPierwszy ... 127317732173222322632271227222732274227522832323237327733273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 721 do 22 730 z 38074
  1. #22721

    Domyślnie

    Dokładnie, aspekt jak pisze @nikoniarz, ewentualnego niezadowolenia nie przyprawi Cię finansowo o mdłości.
    Nikon i podróże ...


  2. #22722

    Domyślnie

    Ja mam inne zdanie na ten temat
    Że zwiftem i interaktywnym da się żyć i kręcić, natomiast zwykły powodował u mnie odruchy wymiotne

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #22723

    Domyślnie

    Na pasywnym trochę pokręciłem tamtej zimy, ale szybko nuda mnie zabiła - teraz na nim kręci ojciec
    Na aktywnym teraz kręcę - jestem na granicy zniechęcenia, zwift był fajny na początku, teraz się robi nudny jak flaki z olejem. Ale pewnie i tak ciekawszy, niż tysiąc pętli wokół osiedla
    Plus interaktywnego jest taki, że masz zmienne obciążenie, plus każdego - możesz sobie w międzyczasie np. poczytać kindla.
    No i nie ma naturalnego nawiewu, więc człowiek poci się jak świnia.

  4. #22724

    Domyślnie

    Wentylator załatwia sprawę
    Ale czy sprawdzi się trenażer to chyba sprawa indywidualna, jedni wytrwają inni nie, najlepiej byłoby pokręcić 30 min u kogoś.
    Ps. Wczoraj miałem 1h sobie zrobić trening i szukałem wymówki, dzień minął, kondycja spada ;-(
    Nikon i podróże ...


  5. #22725

    Domyślnie

    Bieganiem formy rowerowej się nie zrobi, można utrzymać wydolność krążeniową natomiast jak ktoś się nastawia na wyniki rowerowe to kręcić jednak powinien. A to w jaki sposób sobie ktoś trening zimowy zaplanuje to jego sprawa, jeden woli iść na ryby, drugi posiedzieć przed TV a jeszcze inni wpatrują się w zwift i to częściej w środkowy niż w lewy górny ekran ; )
    Nikon Fx

  6. #22726

    Domyślnie

    Chomik jaki by nie był, to zupełnie inna bajka. Jakoś dłużej niż godzinę wysiedziec na nim nie mogę. I to nie zależnie na co patrzam. Licznik, chiński zwift, czy Rambo, jeden czort. A upodlic się na tym idzie zdecydowanie szybciej, niż na największej wyrypie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #22727

    Domyślnie

    Te zauważam że jazda non stop na średnio wysokim obciążeniu więcej mi daje w kość niż przeciętna jazda latem po okolicy.
    Po 20 min mam kryzys kręcenia, po 40 chce już żeby 1h minęła
    Nikon i podróże ...


  8. #22728

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Te zauważam że jazda non stop na średnio wysokim obciążeniu więcej mi daje w kość niż przeciętna jazda latem po okolicy.
    Po 20 min mam kryzys kręcenia, po 40 chce już żeby 1h minęła
    Wynika to zapewne z ograniczonej ilości tlenu w pokoju względem tego czym możemy oddychać na świeżym powietrzu ciągle się przemieszczając.

  9. #22729

    Domyślnie

    Generalnie chodzi o znużenie, jednak jak jedziemy to wokół się coś dzieje, musimy utrzymywać równowagę, jest po prostu inaczej.
    A to zmęczenie zauważcie wynika też stąd, że podczas zwykłej jazdy jak nie pedałujemy to dalej z rozpędu jedziemy, tutaj na trenażerze na sekundę przestajemy i się zatrzymujemy, stąd wysiłkowo "więcej" pokonujemy oporu w trakcie jazdy
    Nikon i podróże ...


  10. #22730

    Domyślnie

    Jakby ktoś chciał potestować wahoo i zwifta, a przy okazji jeszcze pokazać innym jak z tego korzystać, to można się wybrać https://www.cortland.pl/zwift-event.html

Strona 2273 z 3808 PierwszyPierwszy ... 127317732173222322632271227222732274227522832323237327733273 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •